Czy PlayStation 5 będzie droższe? Sony nie chce odpowiedzieć na to pytanie

Maria Wawrzyniak
2022/07/29 18:45
0
0

Dyrektor finansowy Hiroki Totoki został zapytany o to, czy Sony zamierza podnieść cenę konsoli nowej generacji PlayStation 5 – na pytanie nie potrafił odpowiedzieć.

Na dzisiejszym spotkaniu z inwestorami przy okazji zaprezentowania wyników finansowych przedstawiciel japońskiej korporacji Sony – dyrektor finansowy Hiroki Totoki – został zapytany o to, czy producent sprzętu zamierza podnieść cenę konsoli nowej generacji PlayStation 5. Odpowiedź, jakiej udzielił, była… wymijająca.

Czy PlayStation 5 będzie droższe? Sony nie chce odpowiedzieć na to pytanie
PlayStation | Sony

PlayStation 5 w wyższej cenie? Sony na razie nie wie

Totoki nie był w stanie podać konkretnych informacji na ten temat. Sporo osób zwróciło jednak uwagę na fakt, iż dyrektor finansowy w żaden sposób tej spekulacji nie zaprzeczył, co można uznać za przynajmniej częściowo wymowne. W ostatnich miesiącach w sieci krążą bowiem plotki na temat możliwego podniesienia cen z powodu niewystarczającej ilości półprzewodników na rynku. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Jeśli chodzi o potencjalny wzrost cen PlayStation 5, w tym momencie nie ma nic konkretnego, czym mogłbym podzielić się na temat cen.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!