PlayStation Plus na grudzień oficjalnie. Kontrowersyjny tytuł na liście

Radosław Krajewski
2023/11/29 17:50
0
0

Sony ogłosiło pełną listę gier z grudniowej oferty PS Plus.

Poznaliśmy oficjalną listę gier z PlayStation Plus na grudzień. Sony przygotowało użytkownikom swojej usługi trzy tytuły, w tym jedną duża, ale kontrowersyjną nowość. Mowa o Lego 2K Drive, czyli ścigałce opartej na licencji LEGO, za którą odpowiada studio Visual Concepts.

PlayStation Plus na grudzień oficjalnie. Kontrowersyjny tytuł na liście

Produkcja wydana przez 2K Games krytykowana była na premierę za nadmiar mikrotransakcji, Battle Pass jako element endgame’u, a także mozolny grind, a wszystko to w grze skierowanej również do niepełnoletnich graczy. W ostatnich tygodniach odbiór LEGO 2K Drive wśród graczy nieco się zmienił ze względu na popremierowe wsparcie i nową zawartość dodaną do gry. Już wkrótce również posiadacze abonamentu PS Plus będą mogli sprawdzić, jaki jest obecny stan tej produkcji.

Jeżeli jednak wyścigi Was nie interesują, to w grudniowej ofercie znajdziecie także wydane w 2022 roku Sable od deweloperów z Shedworks. Ostatnim tytułem jest Powerwash Simulator, które przed rokiem stało się wielkim hitem za sprawą fizyki wody i związanej z nią mechaniki czyszczenia różnych powierzchni oferowanych przez grę.

GramTV przedstawia:

Wszystkie wspomniane gry będą dostępne w PlayStation Plus od 5 grudnia. Do tego czasu wciąż możecie pobrać gry z poprzedniej oferty, czyli Mafię II: Definitive Edition, Dragon Ball: The Breakers oraz Aliens Fireteam Elite.

PlayStation Plus – oferta na grudzień 2023

  • Lego 2K Drive (PS4/PS5)
  • Powerwash Simulator (PS4/PS5)
  • Sabre (PS5)

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!