PlayStation Plus Extra i Premium na luty 2023 wycieka. Szykuje się mocna oferta

Mikołaj Ciesielski
2023/02/15 10:20

Wygląda na to, że abonenci japońskiej firmy otrzymają dostęp do jednego z ubiegłorocznych tytułów ekskluzywnych.

PlayStation Plus Extra i Premium na luty 2023 wycieka. Szykuje się mocna oferta

Sony nie ujawniło jeszcze, jakie gry wzbogacą ofertę PlayStation Plus Extra i Premium w lutym bieżącego roku. Wygląda jednak na to, że japońska firma szykuje naprawdę mocny zestaw, z którego powinni być zadowoleni nawet najbardziej wymagający abonenci wspomnianej usługi. Do sieci wyciekła bowiem wstępna lista produkcji, która zapowiada, że w tym miesiącu subskrybenci PlayStation Plus Extra i Premium nie powinni mieć powodów do narzekań.

Jak informuje użytkownik posługujący się pseudonimem „billbil-kun” – który powinien być już dobrze znany wszystkim łowcom okazji, a także abonentom usługi firmy Sony – w lutym w ofercie PlayStation Plus Extra i Premium pojawią się m.in. takie tytuły jak Horizon Forbidden West, Scarlet Nexus, Resident Evil 7: Biohazard czy też Borderlands 3.

Informator zaznacza, że nie jest to pełna oferta i abonenci PlayStation Plus Extra i Premium mogą liczyć w tym miesiącu na „znacznie więcej” produkcji. Wspomniane tytuły oraz pozostałe – nieznane na ten moment gry – mają trafić do usługi Sony już 21 lutego. Na oficjalne potwierdzenie tych doniesień trzeba jednak jeszcze nieco zaczekać.

PlayStation Plus Extra i Premium na luty 2023 – wyciek

  • Horizon Forbidden West (PS4/PS5)
  • Scarlet Nexus (PS4/PS5)
  • Resident Evil 7: Biohazard (PS4/PS5)
  • Borderlands 3 (PS4/PS5)
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisioKGB
Gramowicz
15/02/2023 14:56

Chyba, że źle przeczytałem i to będzie na obu abo xd

MisioKGB
Gramowicz
15/02/2023 14:54

Chwila chwila, a od kiedy to Sony zaczęło udostępniać ciekawsze tytuły na PREMIUM? Zwykle było tak, że wrzucali to samo w EXTRA i PREMIUM przy czym dodając kilka starych tytułów z PS2/PS3 do najdroższego abonamentu. No no ktoś tu zaczął kalkulować, liczyć no i się doliczył xd.