Piła X – jest pierwsze zdjęcie i data premiery

Krzysztof Żołyński
2023/07/22 20:00
0
0

John Kramer wraca i znowu będzie strasznie. Fani krwawej serii powinni zapoznać się z datą premiery dziesiątej odsłony mrożącego krew w żyłach cyklu.

Za realizację dziesiątej części cyklu wzięli się niezwykle doświadczeni ludzie. Przede wszystkim w roli głównej pojawi się gwiazdor serii, Tobin Bell. Za reżyserię odpowiada twórca Piły VI i Piły 3D i człowiek, który zmontował wszystkie filmy z Jigsawem - Kevin Greutert.

Piła X – jest pierwsze zdjęcie i data premiery

Akcja najnowszej Piły została osadzona pomiędzy pierwszą a drugą częścią. Kramer wyjeżdża do Meksyku, żeby tam szukać skutecznej terapii na nowotwora. Na miejscu okazuje się, że niby eksperymentalne leczenie jest zwykłą ściemą, a więc rozpęta się piekło, ponieważ główny bohater będzie się mścił na oszustach.

Piła X zadebiutuje wcześniej niż planowano

W związku z trwającymi strajkami scenarzystów i aktorów, przyzwyczailiśmy się do komunikatów oznajmiających opóźnienia. Tymczasem Piła X trafi do kin wcześniej niż pierwotnie zakładano. Informacja została przekazana za pośrednictwem Twittera, gdzie pojawiło się pierwsze zdjęcie oraz data premiery.

Słyszałem twoje piękne krzyki oczekiwania, głośno i wyraźnie. #SawX zbliża się do ciebie miesiąc wcześniej. 29 września - przygotujcie się na powrót Jigsawa.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!