Pikmin 4 oficjalnie zapowiedziany. Jest pierwszy trailer

DK
2022/09/13 22:45
0
0

Premiery gry należy spodziewać się w 2023.

Dziś odbyła się kolejna odsłona Nintendo Direct. Podczas konferencji poznaliśmy sporo konkretów na temat hitów na handhelda “czerwonych”. O ciekawszych punktach pokazu piszemy poniżej. Fani serii Pikmin na pewno ucieszą się z faktu, że w końcu oficjalnie zapowiedziano czwartą część gry. Zapowiedzi towarzyszy krótki trailer, który prezentujemy na samym dole.

Pikmin 4 oficjalnie zapowiedziany. Jest pierwszy trailer

Oczywiście nagranie nie zawiera elementów rozgrywki; to tylko kilka kolorowych ujęć z krajobrazami i wstępną datą premiery – okazuje się, że tytułu należy spodziewać się w 2023. Twórcy ujawnili też pierwsze szczegóły dotyczące rozgrywki. Na przykład wiemy, że tym razem akcję będziemy obserwować w widoku TPP (zza pleców bohatera, a nie z góry).

Nintendo Direct – zaprezentowane gry

Jeśli chodzi o inne gry pokazane podczas konferencji Japończyków, to doczekaliśmy się chociażby oficjalnej zapowiedzi It Takes Two na Switcha. Oprócz tego poznaliśmy szczegóły na temat kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Poza tym wiemy, że najważniejsze części Resident Evil trafią na “Pstryczka” – ale tylko w wersji “zachmurzonej”. To wszystko – wraz z paroma innymi ciekawymi wieściami – sprawiło, że dzisiejszy pokaz gier na platformę “czerwonych” należał do naprawdę udanych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!