Pierwsze spojrzenie na Żniwiarzy z nowej zapowiedzi 11. sezonu The Walking Dead

Radosław Krajewski
2021/06/29 17:00
1
0

The Walking Dead doczekał się nowej zapowiedzi, na której pojawiła się nowa tajemnicza grupa przeciwników.

Pierwsze spojrzenie na Żniwiarzy z nowej zapowiedzi 11. sezonu The Walking DeadJuż za niecałe dwa miesiące stacja AMC wyemituje pierwszy odcinek ostatniego sezonu The Walking Dead. Jeszcze we wrześniu ubiegłego roku poinformowano, że popularny serial zakończy się na jedenastym sezonie. Nie będzie to jednak definitywny koniec dla niektórych postaci, którzy otrzymają własny spin-off. AMC powoli podgrzewa atmosferę przed finałem i niedawno otrzymaliśmy pierwsze zdjęcia z nadchodzących odcinków. Tym razem stacja pokusiła się o niezbyt ładny teaser prezentujący kobiece bohaterki, w tym Carol, Maggie, Rositę i Księżniczkę. To, co jednak najbardziej interesujące znajduje się prawie na samym końcu krótkiej zapowiedzi. W materiale po raz pierwszy zaprezentowano grupę Żniwiarzy, którzy będą głównymi przeciwnikami w nowym sezonie.

W 17 odcinku poprzedniego sezonu po raz pierwszy o Żniwiarzach usłyszeliśmy od Maggie, która zdradziła, że przeciwnicy zaatakowali jej grupę podczas ucieczki. Złoczyńcy chcieli ich się pozbyć, ponieważ zostali „naznaczeni” przez osobę posługującą się przydomkiem Pope (Papież). W tym samym odcinku jeden ze Żniwiarzy zaatakował w lesie Maggie i Daryla, który zdołał trafić go bełtem wystrzelonym z kuszy. Na przeciwniku nie zrobiło to większego znaczenia. To on wyznał, że został naznaczony, po czym popełnił samobójstwo, wysadzając się granatem. Wygląda więc na to, że Żniwiarze to fanatycy, który nie cofną się przed niczym, aby wypełnić wolę swojego lidera.

GramTV przedstawia:

Jedenasty sezon The Walking Dead zadebiutuje na antenie AMC już 22 sierpnia (polska premiera prawdopodobnie dzień później na FOX). Cały sezon będzie liczył aż 24 odcinki, które zostaną wyemitowane w ośmioodcinkowych seriach. Nie będzie to jednak całkowite pożegnanie z The Walking Dead, gdyż w przygotowaniu jest niezatytułowany jeszcze serial poświęcony dalszym przygodom Daryla i Carol. Serial ma zadebiutować dopiero w 2023 roku.

Komentarze
1
Wicket_Boomber
Gramowicz
29/06/2021 19:50

Pierwsy sezon byl SWIETNY 10/10 , drugi 7/10 , taki sobie i pozniej wszysko poszlo z gorki , reszta sezonow w sumie taka sama uciekamu , znajdujemy baze , pojawia sie wroga grupa , Rick & company pokonuje ich ale cos idzie nie tak i musza uciekac przed horda zombie ...

Jedynym swiatelkiem w tunelu bylo pojawienie sie Negana ,i start mial SWIETNY Glenn i Abraham byli ostatnimi charakerami ktorzy zgineli w serialu z "honorem" , a reszta "paczki" ma good mode wlaczony caly czas , kiedy ostanio jakis charakter zginol zjedzony zywcem ? , doslownie nikt ! , jedynie Carl zostal ugryziony a do tego dochodzi jeszcze absurd niekturych charakterow , odcinek 9, 10 sezonu Jerry jakims cudem przeciska sie przez szczeliny w jaskini -_- , jakim cudem ten koles to zrobil ? , i w jaki sposob on jest gruby w czsie apokalipsy zombie !? -_-     .

Najwiekszym problemem TWD jest to ze zaczol byc popularny , i hipsterzy z cancel culture nie moga zniesc mysli ze jakis ich ulubiony charakter zgine rozpoczna kampanie wyslania skarg do studia ...