Perish – premiera brutalnego shootera już w tym tygodniu

Jakub Smolak
2023/01/30 08:00
0
0

Wygląda stylowo!

Perish to propozycja od ekipy ze studia ITEM42. Gra zapowiada się jako jedna z ciekawszych premier nadchodzącego tygodnia, szczególnie jeśli lubicie klimatyczne strzelanki.

Perish – premiera brutalnego shootera już w tym tygodniu

Perish – zapowiedź kooperacyjnej strzelanki

Perish to pierwszoosobowy shooter, która stawia na zabawę w trybie kooperacji. Jednocześnie zagrywać może się w niego 4 graczy i właśnie w takim wydaniu gra powinna sprawdzić się najlepiej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by w pojedynkę podjąć się wyzwań przygotowanych przez twórców.

„Zabijaj hordy stworzeń na spalonych piaskach czyśćca i sprzedawaj ich poplamione złotem zwłoki tchórzliwym kapłanom. Zabij wspaniałych bossów i wykorzystaj dochody, aby uzyskać dostęp do Elizjum, miejsca kosmicznych objawień” – czytamy w opisie gry na Steam.

Jak z pewnością zauważyliście warstwa fabularna gry prezentuje się dość mrocznie, co dotyczy również samej oprawy. W trakcie przygody po czyśćcu zmierzymy się z wrogami inspirowanymi mitologiami starożytnej Grecji, Rzymu i chrześcijaństwa. Twórcy zapowiadają wymagające i niezwykle brutalne potyczki. Z pomocą przyjdzie nam szeroki wachlarz uzbrojenia oraz system ulepszeń.

Perish zadebiutuje na rynku już 2 lutego. Gra będzie dostępna wyłącznie na PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!