PC Game Pass za 4 złote powrócił. Promocja dla nowych abonentów znów dostępna

Mikołaj Ciesielski
2023/11/16 10:00
0
0

Microsoft zachęca użytkowników komputerów osobistych do przetestowania swojej usługi.

Na początku sierpnia Microsoft zmienił warunki promocji Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass za 4 złote, skracając okres próbny do 14 dni. Nieco później – bo tuż przed premierą gry Starfield – powitalna oferta Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass została całkowicie wycofana. Amerykańska firma chce najwyraźniej ponownie zachęcić użytkowników komputerów osobistych do swojej usługi, ponieważ promocja na PC Game Pass wróciła do Microsoft Store.

PC Game Pass za 4 złote powrócił. Promocja dla nowych abonentów znów dostępna

Promocja na PC Game Pass znów dostępna. Gracze PC mogą przetestować usługę Microsoftu za 4 złote

Bez wcześniejszych zapowiedzi Microsoft postanowił ponownie uruchomić promocję na PC Game Pass. Dzięki decyzji amerykańskiej firmy użytkownicy komputerów osobistych znów mogą kupić miesięczną subskrypcję wspomnianej usługi za jedyne 4 złote. Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych abonentów, a po zakończeniu okresu próbnego miesięczna cena subskrypcji będzie wynosić 39,99 złotych.

GramTV przedstawia:

Jeśli jednak w przeszłości korzystaliście z PC Game Pass i obecnie nie posiadacie dostępu do usługi amerykańskiej firmy, to i tak warto zajrzeć do Microsoft Store. Podobnie jak miało to miejsce w przeszłości, tak i tym razem wspomniana promocja powinna być dostępna również dla części powracających abonentów.

Na koniec przypomnijmy, że PC Game Pass pozwala ograć „setki wysokiej jakości gier na PC”, w tym m.in. takie tytuły jak Starfield, Forza Motorsport czy Lies of P. Subskrybenci wspomnianej usługi otrzymują również dostęp do biblioteki EA Play, do której ostatnio dodano Dead Space Remake oraz Wild Hearts.

Promocja na PC Game Pass znów dostępna. Gracze PC mogą przetestować usługę Microsoftu za 4 złote, PC Game Pass za 4 złote powrócił. Promocja dla nowych abonentów znów dostępna
Microsoft Store
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!