Pacific Drive to survival w samochodzie. Zobaczcie pierwszy trailer

DK
2022/09/14 19:30

Wideo prezentuje samochód i kaczuszkę w kapeluszu.

Podczas wczorajszej imprezy State of Play deweloperzy z Ironwood Studios zapowiedzieli swoją pierwszą grę. Pacific Drive to samochodowy survival z widokiem FPP. Ujawniono pierwsze informacje dotyczące produkcji i zaprezentowano trailer. Wideo, które na razie nie zdradza wiele w kwestii mechanizmów rozgrywki, publikujemy na dole niniejszej wiadomości.

Pacific Drive to survival w samochodzie. Zobaczcie pierwszy trailer

Akcja Pacific Drive ma rozgrywać się na północno-zachodnim wybrzeżu Ameryki. Generalnie ta część USA została poddana działaniom tajemniczych sił, w związku z czym trapią ją przeróżne anomalie. Naszym zadaniem będzie przeprawienie się autem przez północny zachód kraju. Samochód stanie się naszym jedynym towarzyszem. Produkcja ma zapewnić graczom mnóstwo swobody i wolność eksperymentowania. Nurkując w dzicz, doświadczymy wielu wyzwań i przygód, by ostatecznie odkryć dawno zapomnianą tajemnicę. Po drodze będziemy ulepszać samochód.

Pacific Drive – data premiery i platformy

Tytuł ma trafić do sklepów w 2023. Na razie nie podano dokładnej daty debiutu. Natomiast wiadomo już coś w kwestii platform: w Pacific Drive pogramy na pecetach i konsoli PlayStation 5.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!