Reżyser Overwatch 2 odniósł się do bombardowania gry negatywnymi recenzjami

Wincenty Wawrzyniak
2023/08/21 19:15
0
0

Reżyser produkcji, Aaron Keller, postanowił odnieść się do kwestii bombardowania gry negatywnymi recenzjami.

Jak podaje między innymi serwis IGN, reżyser gry Overwatch 2, Aaron Keller ze studia Blizzard Entertainment, postanowił skomentować nieszczególnie radosną sytuację związaną z aktualnym review bombingiem (bombardowaniem gry negatywnymi recenzjami) produkcji na platformie Steam. Przy okazji deweloper zapewnił społeczność, że zespół przygotowuje sporo nowości.

Reżyser Overwatch 2 odniósł się do bombardowania gry negatywnymi recenzjami

Overwatch 2 – reżyser odpowiada na krytykę graczy

Na oficjalnej stronie internetowej produkcji pojawił się oficjalny komunikat, w którym czytamy, że choć review bombing nie był oczywiście miłym doświadczeniem, tak Aaron Keller cieszy się z napływu nowych graczy:

W zeszłym tygodniu weszliśmy też na Steam i choć atak złymi recenzjami nie jest fajny, świetnie było zobaczyć tylu nowych graczy po raz pierwszy grających w Overwatch 2. Nasz cel to uczynienie z Overwatch 2 gry jak najbardziej powszechnej i dostępnej dla maksymalnej liczby graczy.

Oprócz tego, jak nietrudno się domyślić, deweloper przyznał się do błędu i obiecał poprawę:

Wiele recenzji na Steamie wskazywało na porzucenie znacznie większego komponentu PvE zapowiedzianego w 2019 jako na główny powód niezadowolenia z gry. Rozumiem. Ta zapowiedź dotyczyła ambitnego projektu, którego w końcu nie daliśmy rady urzeczywistnić.

Skoro nie możemy cofnąć czasu, to co mamy zrobić? Możemy rozwijać i ulepszać Overwatch 2. Na tym polega postęp. Oznacza to więcej map, bohaterów, trybów gry, misji, fabuły, wydarzeń, fajnych elementów ozdobnych i funkcji w naszej ciągle rozwijającej się, powiększającej i coraz lepszej gry. Oto przyszłość Overwatch. Taka, w której bezustannie tworzymy i wymyślamy rzeczy sprawiające, że gra już teraz jest świetna dla tych, którzy w nią grają.

GramTV przedstawia:

Warto jeszcze zaznaczyć, że znacząca część negatywnych recenzji pochodzi z Chin, co ma prawdopodobnie (nadal) związek z tym, iż Blizzard jakiś czas temu zawiesił większość swoich usług w tym kraju (łącznie z Overwatchem 2). Informowaliśmy o tym w osobnej wiadomości.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!