Oryginalna obsada Sicario powróci w trzeciej części? Aktorzy są chętni

Radosław Krajewski
2023/11/04 10:00
0
0

Sicario 3 może opowiedzieć kolejny rozdział historii Kate Macer.

Pod koniec września pojawiły się informacje, że Sicario 3 powstanie. Seria zapoczątkowana przez Denisa Villeneuve’a doczekała się pierwszej kontynuacji w 2018 roku. Od tego czasu w sprawie rozwoju franczyzy panowała cisza, aż producenci Basil Iwanyk oraz Erica Lee potwierdzili, że prace nad filmem już trwają. Według kolejnej pary producentów, czyli Molly Smith i Trenta Luckinbilla, do trzeciej części planowane jest przywrócenie oryginalnej obsady.

Oryginalna obsada Sicario powróci w trzeciej części? Aktorzy są chętni

Emily Blunt może wrócić do swojej roli w Sicario 3

Emily Blunt, Josh Brolin i Benicio Del Toro ponownie mogą spotkać się na planie filmu z serii Sicario. Producenci zdradzili, że najbardziej zaangażowany w film jest Del Toro, z którym niedawno współpracowali przy Gadzie dla Netflixa. Ale jest szansa, że w Sicario 3 pojawi się również Blunt i Brolin, którzy na bieżąco są informowani o postępach prac.

Nasz pomysł polega na ponownym zebraniu obsady z Benicio Del Toro, Emily Blunt i Joshem Brolinem. Mamy świetną historię do opowiedzenia. Ponieważ ostatnio współpracowaliśmy z Benicio, jest najbliżej filmu w tej chwili. Ale na bieżąco informujemy wszystkie nasze gwiazdy. Trzymają się blisko tego. […] Wszyscy w pewnym sensie znamy ramy tej historii i jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością przygotowania szkicu, aby rozpocząć zdjęcia.

GramTV przedstawia:

W powstawanie filmu ma być również zaangażowany Christopher McQuarrie, reżyser serii Mission: Impossible i scenarzysta Top Gun: Maverick. Na razie nie jest jasne, czy McQuarrie jest zainteresowany stanięciem za kamerą, czy też może będzie współtworzył historię.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!