Sicario 3 powstaje. Kultowy film Denisa Villeneuve’a doczeka się kolejnej kontynuacji

Radosław Krajewski
2023/09/25 11:30
1
0

Powrócimy do brutalnego świata płatnych zabójców z Meksyku.

Kariera Denisa Villeneuve’a nabrała rozpędu po premierze Sicario, filmu sensacyjnego napisanego przez Taylora Sheridana. W 2018 roku produkcja doczekała się drugiej części wyreżyserowanej przez Stefano Solimę. Od czasu premiery Sicardio 2: Soldado spekulowano, że trzeci film powstanie. Aż do teraz nie mieliśmy żadnych potwierdzonych informacji, że plotka jest prawdziwa, ale producenci Basil Iwanyk oraz Erica Lee w rozmowie z serwisem The Messenger potwierdzili, że trwają pracę nad kolejnym filmem z serii.

Sicario 3 powstaje. Kultowy film Denisa Villeneuve’a doczeka się kolejnej kontynuacji

Wznowimy pracę, kiedy będziemy mogli to kontynuować. Musieliśmy zawiesić pisanie scenariusza, ale pomysł na film jest niesamowity – powiedziała Lee.

W Sicario 3 powróci Benicio Del Toro?

Zachwycony Sicario 3 jest również Iwanyk, który dodał, że jest wielkim fanem postaci granej przez Benicio Del Toro. Możemy więc domyślać się, że Alejandro Gillick powróci w nowym filmie.

Nie mogę doczekać się Sicario 3. Mógłbym oglądać Benicio grającego tego gościa w nieskończoność. To znaczy, mogę oglądać Benicio w czymkolwiek, ale ta postać się nie starzeje.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
25/09/2023 18:47

Nawet nie wiedziałem, że była druga część... muszę nadrobić.