Oppenheimer w ofercie SkyShowtime. Poznaliśmy datę premiery filmu w streamingu

Mikołaj Ciesielski
2024/02/05 10:50
0
0

Wiemy, kiedy najnowszy film Christophera Nolana zasili bibliotekę SkyShowtime.

Oppenheimer zdominował Złote Globy 2024, a już niedługo – jak się okazuje – z najnowszym dziełem Christophera Nolana będą mieli okazję zapoznać się kolejni widzowie. Wspomniana produkcja zmierza bowiem do oferty SkyShowtime. Platforma udostępniła specjalny materiał promocyjny i ujawniła dokładną datę premiery filmu w streamingu.

Oppenheimer w ofercie SkyShowtime. Poznaliśmy datę premiery filmu w streamingu

Oppenheimer już w marcu na SkyShowtime

Zgodnie z przekazanymi informacjami premiera filmu Oppenheimer na SkyShowtime odbędzie się 21 marca 2024 roku. Wiadomość ta z pewnością ucieszy wszystkich widzów, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z najnowszym dziełem Christophera Nolana.

Warto dodać, że Oppenheimer zarobił w kinach na całym świecie 952 miliony dolarów. Najnowszy film Christophera Nolana otrzymał również 13. nominacji do Nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA) oraz 13. nominacji do Oscarów. Ceremonie wręczenia nagród odbędą się natomiast odpowiednio 18 lutego oraz 10 marca 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Oppenheimer zadebiutował w kinach w lipcu 2023 roku. Reżyserem filmu jest Christopher Nolan, a w produkcji wystąpili m.in. Cillian Murphy, Emily Blunt, Matt Damon, Robert Downey Jr., Florence Pugh, Rami Malek, Gary Oldman, Casey Affleck czy Gustaf Skarsgård. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego filmu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja filmu Oppenheimer. Niszczyciel światów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!