Opera GX i CD PROJEKT RED przedstawiają oficjalny Mod Cyberpunk 2077

Opera
2024/04/11 12:00
0
1

Netrunnerzy mogą cieszyć się w pełni spersonalizowanym interfejsem swojej przeglądarki.

Opera GX i CD PROJEKT RED przedstawiają oficjalny Mod Cyberpunk 2077

Opera GX, zyskuje klimat rodem z Night City - wszystko za sprawą oficjalnego Moda Cyberpunk 2077, stworzonego we współpracy z CD PROJEKT RED.

Dostępny bezpłatnie dla wszystkich użytkowników Opery GX mod Cyberpunk 2077 zastąpi standardowy wygląd przeglądarki wielofunkcyjnym pakietem customizacji, w skład którego wchodzą:

  1. Animowana tapeta przedstawiająca V w Night City na tle Quadra Turbo-R V-Tech, zmieniająca się wraz z upływem czasu w ciągu dnia i nocy. Modyfikacji można poddawać poszczególne jej elementy, jak: kolory pary, światła czy efekty odblasków.

  2. Specjalnie dedykowane motywy, które mogą synchronizować się z oświetleniem RGB na urządzeniach Logitech, Razer, Asus czy Corsair.

  3. Muzyka w tle, specjalne dźwięki przeglądarki oraz odgłosy klawiatury rodem z Cyberpunka 2077.

  4. Shader, dzięki któremu podczas przeglądania możemy doznać łagodnych objawów Cyberpsychozy.

GramTV przedstawia:

Opera GX, zyskuje klimat rodem z Night City - wszystko za sprawą oficjalnego Moda Cyberpunk 2077, stworzonego we współpracy z CD PROJEKT RED., Opera GX i CD PROJEKT RED przedstawiają oficjalny Mod Cyberpunk 2077

Opera GX umożliwia idealne dostosowanie przeglądarki do potrzeb użytkownika: od zużycia zasobów komputera, poprzez ustawienie limitu procesora, pamięci RAM, skończywszy na przepustowości sieci, co zapewnia lepsze wrażenia z przeglądania. Bezpieczeństwo zapewniają wbudowane funkcje blokowania reklam oraz VPN. Mod Cyberpunk 2077 jest już dostępny w GX.Store

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!