One Piece Odyssey na nowym materiale

Jakub Smolak
2022/12/19 13:15
0
0

Premiera już w pierwszej połowie stycznia.

Premiera One Piece Odyssey zbliża się wielkimi krokami, więc w najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się wielu materiałów promujących grę. Jeden z nich już został oddany w ręce graczy, więc jeśli jesteście zainteresowani tym jRPG stworzonym na podstawie popularnej mangi i anime, to zachęcamy do zapoznania się z poniższym wideo.

One Piece Odyssey na nowym materiale

One Piece Odyssey – zobacz najnowszy trailer

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami One Piece Odyssey opowie zupełnie nową historię piratów z East Blue. Warto jednak pamiętać, że nad projektami nowych postaci i potworów czuwa sam Eiichiro Oda – twórca mangi. Dodatkowo twórcy zapewniają, że prace nad grą trwają od wielu lat, a dzięki wspomnianej produkcji fani marki będą mogli „naprawdę dotknąć świata One Piece”.

„Słynny pirat Monkey D. Luffy, znany jako Luffy Słomiany Kapelusz, razem ze swoją załogą Słomianych Kapeluszy płynie przez Nowy Świat w poszukiwaniu kolejnej wyspy, na której przeżyje przygodę. Jednak ich podróż przerywa sztorm, a statek rozbija się. Bohaterowie trafiają na tropikalną wyspę otoczoną przez szalejące bez przerwy burze”czytamy w opisie gry na Steam.

One Piece Odyssey zadebiutuje na rynku 13 stycznia 2022 roku. Gra będzie dostępna dla posiadaczy PC oraz konsol PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!