Obecność 3: Na rozkaz diabła na zwiastunie. Warner Bros. prezentuje nowy horror

Mikołaj Ciesielski
2021/04/23 12:50
1
1

Ed i Lorraine Warrenowie już wkrótce znów stawią czoła złym mocom.

Obecność 3: Na rozkaz diabła na zwiastunie. Warner Bros. prezentuje nowy horror

Pierwotnie film Obecność 3: Na rozkaz diabła miał zadebiutować 11 września ubiegłego roku, ale już w lipcu Warner Bros. poinformowało, że na produkcję będziemy musieli poczekać do czerwca 2021 roku. Natomiast dziś opublikowano pierwszy zwiastun nowej odsłony popularnej serii horrorów. Możemy więc sprawdzić, z czym Ed i Lorraine Warrenowie będą musieli zmierzyć się tym razem.

Obecność 3: Na rozkaz diabła to budząca grozę historia przerażającego morderstwa i nieznanych złych mocy. Wstrząsnęła ona nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warrenami. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca. Wkrótce małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia. Dochodzi do bezprecedensowego procesu. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez demona” – czytamy w opisie zwiastuna.

W głównych rolach ponownie zobaczymy Patricka Wilsona oraz Verę Farmigę. Na ekranie pojawi się również m.in. Ruairi O’Connor, Sarah Catherine Hook czy Julian Hilliard. Za reżyserię odpowiada tym razem Michael Chaves (Topielisko. Klątwa La Llorony), a producentami filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła są James Wan oraz Peter Safran, którzy pracowali przy wszystkich częściach cyklu Obecność. Natomiast scenarzystą jest David Leslie Johnson-McGoldrick (Obecność 2, Aquaman).

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Khalid
Gramowicz
23/04/2021 21:45

Pierwsza część była bardzo dobra. Drugiej już niestety czegoś brakowało.