Oficjalny opis Assassin's Creed Mirage. Ubisoft zapewni darmową aktualizację dla starszych konsol

Radosław Krajewski
2022/09/07 14:42

Do sieci trafił oficjalny opis Assassin's Creed Mirage, który potwierdza wcześniejsze doniesienia.

Przed tygodniem Ubisoft oficjalnie zapowiedział Assassin's Creed Mirage, czyli kolejną pełnoprawną odsłonę cyklu. Już wcześniej krążyły plotki, że gra powróci do korzeni serii i odda w nasze ręce prawdziwego asasyna z krwi i kości. Wszystkie te doniesienia potwierdza oficjalny opis gry, który został udostępniony przez insidera i dziennikarza Toma Hendersona.

Oficjalny opis Assassin's Creed Mirage. Ubisoft zapewni darmową aktualizację dla starszych konsol

Assassin's Creed Mirage – oficjalny opis gry

Poznaj historię Basima, przebiegłego ulicznego złodzieja, który szuka odpowiedzi i sprawiedliwości, przemierzając tętniące życiem ulice Bagdadu w IX wieku. Poprzez tajemniczą, starożytną organizację znaną jako Ukryci, stanie się zabójczym mistrzem asasynów i zmieni swój los w sposób, którego nigdy sobie nie wyobrażał.

  • Doświadcz nowoczesnego podejście do kultowych funkcji i rozgrywki, które od 15 lat definiują franczyzę.
  • Dzięki parkourowi płynnie przemierzaj miasto i po cichu eliminuj cele, wykonując więcej instynktownych zabójstw niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Poznaj niesamowicie gęste i tętniące życiem miasto, którego mieszkańcy reagują na każdy twój ruch, i odkryj tajemnice czterech wyjątkowych dzielnic, przemierzając Złoty Wiek Bagdadu.

Ubisoft potwierdził również, że kupując wersję na starszą generację konsol, będzie można uzyskać darmową aktualizację do sprzętów nowej generacji. Posiadacze PlayStation 5 Digital Edition nie otrzymają jednak darmowej aktualizacji, jeżeli wcześniej kupili wersję pudełkową gry. To ograniczenie nie dotyczy cyfrowej wersji Assassin's Creed Mirage.

Jeśli posiadasz już wersję tej gry na PS4™, możesz uzyskać cyfrową wersję PS5™ bez dodatkowych kosztów i nie musisz kupować tego produktu ponownie. Właściciele kopii płyty PS4™ muszą włożyć ją do PS5™ za każdym razem, gdy chcą pobrać lub zagrać w cyfrową wersję na PS5™. Posiadacze dysków z grą PS4™, którzy kupią konsolę PS5™ Digital Edition bez dysku, nie będą mogli uzyskać wersji PS5™ bez dodatkowych kosztów.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że już w najbliższą sobotę odbędzie się Ubisoft Forward. Podczas wydarzenia francuski deweloper zaprezentuje aż sześć nowych gier z serii Assassin’s Creed. Jedną z nich będzie Assassin's Creed Mirage, a także kolejny dodatek do Assassin’s Creed Valhalla.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!