Odznaki domów z Hogwarts Legacy porównane z wersją z pierwszej gry o Harrym Potterze

Radosław Krajewski
2022/06/01 16:20
0
0

Czy nowy odznaki domów Hogwartu przebiją te z klasycznej produkcji o Harrym Potterze?

Pod koniec maja Warner Bros. zaprezentował nowy materiał z Hogwarts Legacy, na którym przedstawili wykorzystanie potencjału drzemiącego w PlayStation 5 oraz kontrolerze DualSense. Wcześniej mogliśmy zobaczyć, jak prezentują się odznaki domów w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Teraz jeden z fanów porównał herby do wersji znanych z Harry’ego Pottera i Kamienia filozoficznego.

Odznaki domów z Hogwarts Legacy porównane z wersją z pierwszej gry o Harrym Potterze

Pierwsza gra z serii o nastoletnim czarodzieju zadebiutowała w 2001 roku. Użytkownik Reddita o pseudonimie thepotterlegocy pochwalił się swoim porównaniem, prezentującym dwie wersje odznak domów w Hogwarcie. W nadchodzącej produkcji herby są bardziej oszczędne w formie, prostsze graficznie z bardziej stonowanymi kolorami oraz pozbawione nazw domów. Pomimo 21 lat herby z Harry’ego Pottera i Kamienia filozoficznego wciąż wyglądają niezwykle dobrze, ale nowe również prezentują się znakomicie. A Wam która wersja bardziej przypasowała do gustu?

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zmierza na PC, Xboxa Series X/S, PlayStation 5 oraz Xboxa One i PlayStation 4. Warner Bros. wyznaczyło debiut gry na tegoroczny okres świąteczny.

thepotterlegocy
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!