Odmieniony Thor w nowej zbroi na oficjalnej grafice z Thor: miłość i grom

Radosław Krajewski
2022/01/04 12:25
0
0

Pojawiły się nowe oficjalne grafiki, które prezentują dwójkę głównych bohaterów czwartej części Thora.

Do sieci trafiły nowe oficjalne grafiki z Thor: miłość i grom, czyli czwartej części przygód popularnego nordyckiego boga. Marvel zadbał o odświeżenie wizerunku dla wszystkich najważniejszych postaci swojego nadchodzącego filmu i wczoraj mogliśmy zobaczyć nowy strój Walkirii, a dzisiaj pojawiły się grafiki pokazujące odmieniony wygląd Thora oraz Jane Foster.Odmieniony Thor w nowej zbroi na oficjalnej grafice z Thor: miłość i gromJak możemy zobaczyć na poniższej grafice, członek drużyny Avengers wrócił do swojej dawnej formy i po zbędnych kilogramach nie ma już śladu. Thor najwidoczniej nie czuł się również dobrze w krótkiej fryzurze i w nowym filmie ponownie będzie miał długie włosy. Imponująco wygląda również jego nowy niebiesko-złoty kostium z czerwoną peleryną. Bohater będzie walczył z przeciwnikami za pomocą Stormbreakera, którego zdobył w Avengers: Wojnie bez granic.

Równie dobrze wygląda Jane Foster jako Potężna Thor. Strój nowej superbohaterki Marvela inspirowany jest tymi, które należały do Thora, a więc nie zabrakło charakterystycznych zdobień zbroi, a także czerwonej peleryny. W odróżnieniu od syna Odyna, Jane będzie nosić hełm. Przejmie po nim również Mjolnira.

Reżyserem Thor: miłość i grom jest Taika Waititi, twórca poprzedniej części z serii. W obsadzie znaleźli się: Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman, Christian Bale, Chris Pratt, Jaimie Alexander, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillan, Sean Gunn, Jeff Goldblum, Vin Diesel, Taika Waititi, Dave Bautista, Matt Damon, Sam Neill, Luke Hemsworth, Melissa McCarthy, Ben Falcone, Russell Crowe, Jenny Morris i Simon Russell Beale.

GramTV przedstawia:

Czwarta część Thora zadebiutuje w kinach 8 lipca 2022 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!