Odkryto usunięte obszary z Cyberpunka 2077. Pierwotna mapa miała być większa

Radosław Krajewski
2021/08/10 15:05

CD Projekt RED musiał wyciąć kilka sporych obszarów ze swojej gry. Teraz jeden z fanów postanowił je odkryć.

Wciąż czekamy na pierwsze z wielu zapowiadanych DLC do Cyberpunka 2077. Ostatnio nadzieję fanom dał Paweł Sasko, pracownik CD Projekt RED, który na swoim prywatnym streamie zażartował ze zbliżającego się dodatku do gry. Deweloper musiał później tłumaczyć, że jego kanał nie służy do oficjalnych komunikatów studia. Tym samym gracze nadal z niecierpliwością wyczekują pierwszych informacji o DLC. Jak wiemy z przecieków, Cyberpunk 2077 wzbogaci się o nowe elementy, w tym stroje, a niewykluczone, że któryś dodatek wprowadzi zupełnie nową lokację. RED-zi mają w czym wybierać, gdyż z finalnej wersji gry wycięto sporo dodatkowych obszarów, do których dokopał się jeden z graczy. Na swoim filmie postanowił przedstawić wszystkie odnalezione przez siebie lokacje, które nie znalazły się w samej grze.Odkryto usunięte obszary z Cyberpunka 2077. Pierwotna mapa miała być większaFani Cyberpunka 2077 regularnie odnajdują nowe obszary, które nie zostały dokończone i wykorzystane przez CD Projekt RED. Prowadzący kanał Deconstructing The Game odnalazł kilka nowych miejsc, których gracze jeszcze nigdy nie widzieli. Autor filmu wykorzystał dołączoną do pudełka z grą mapą przedstawiającą świat, która została wydrukowana z obszarami, które później zostały wycięte przez dewelopera. Pozwoliło to fanowi na zlokalizowanie usuniętych lokacji.

Na materiale możemy zobaczyć, że Deconstructing The Game odnalazł sporych rozmiarów port kosmiczny, wielką tamę, stadion, sporo pustych przestrzeni z palmami oraz port załadunkowy dla statków. Wszystkie te miejsca zobaczycie na poniższym filmie.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia ubiegłego roku na komputerach osobistych, konsolach obecnej generacji PlayStation 4 i Xbox One, a także na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Na konsolach nowej generacji jest dostępny w ramach wstecznej kompatybilności. Jeszcze w tym roku CD Projekt RED wyda patcha dedykowanego nowym konsol.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!