Ocenzurowano serial Marvela przez pomyłkę. Disney przyznaje się do błędu

Radosław Krajewski
2022/03/31 11:55
0
0

Disney błyskawicznie zareagował na wieści o ocenzurowanym odcinku jednego z seriali Marvela.

Wczoraj informowaliśmy, że trzeci odcinek Falcona i Zimowego żołnierza został nieoczekiwanie ocenzurowany na Disney+ prawie rok po premierze. Zmieniono tylko dwie brutalne sceny, wiele innych pozostawiając w oryginalnej wersji. W sieci wywołał się z tego powodu niemały szum, dlatego Disney szybko wyjaśnił sprawę. Ryan Parker, dziennikarz The Hollywood Reporter, za pośrednictwem swojego Twittera przekazał, że skontaktował się w tej sprawie z Disneyem. Firma poinformowała, że ocenzurowana wersja znalazła się na Disney+ przypadkowo i została spowodowana „problemem z kontrolą oprogramowania” w usłudze. Oryginalna wersja odcinka zostanie przywrócona w najbliższych dniach.

Ocenzurowano serial Marvela przez pomyłkę. Disney przyznaje się do błędu

Fani o orlim wzroku mieli rację, odcinek „Falcona i Zimowego Żołnierza” został zmieniony w Disney+. Z wiarygodnego źródła dowiaduję się, że był to problem z kontrolą oprogramowania, a niewłaściwy plik został niedawno przypadkowo opublikowany. Jest to właśnie naprawiane.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Wygląda więc na to, że na serwerach Disneya istnieją różne wersje tej samej produkcji i przy pojawieniu się błędów, mogą wyświetlać się niepoprawne treści na platformie streamingowej. Firma powinna coś na to poradzić, aby problem nie powtórzył się w przyszłości.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!