Obsidian Entertainment jest przekonane, że wielu graczy „pokocha” Avowed

Mikołaj Ciesielski
2023/08/09 11:15
0
0

Wygląda na to, że twórcy serii Pillars of Eternity są pewni swojej nowej produkcji.

Na Xbox Games Showcase zaprezentowano pierwszy gameplay trailer z gry Avowed. Kilka dni po konferencji dowiedzieliśmy się natomiast, że nadchodząca produkcja Obsidian Entertainment nie weszła jeszcze w fazę alfa i będzie prezentować się lepiej w dniu premiery. Tymczasem w sieci pojawił się materiał wideo opublikowany z okazji 20-lecia wspomnianego studia. Jeden z deweloperów stwierdził w nim, że gracze „pokochają” nowe RPG twórców serii Pilars of Eternity.

Obsidian Entertainment jest przekonane, że wielu graczy „pokocha” Avowed

Gracze „pokochają” Avowed. Obisidan Entertainment jest pewne swojej produkcji

W ostatnim odcinku serii dokumentalnych materiałów wideo opublikowanych z okazji 20-lecia Obsidian Entertainment (dzięki PureXbox) wystąpił m.in. Justin Britch. To właśnie wspomniany deweloper stwierdził, że – jego zdaniem – „będzie wielu ludzi, którzy pokochają Avowed”. Przedstawiciel zespołu odpowiedzialnego m.in. za serię Pillars of Eternity ujawnił również, na jakich elementach skupiają się twórcy.

Avowed to nasza wizja pierwszoosobowej gry fantasy. Skupiamy się na wielu unikalnych i niestandardowych treściach, na głębokich systemach, na niesamowitym opowiadaniu historii, które koncentruje się na postaciach, społecznościach i frakcjach. Uważam, że Avowed jest naturalnym rozszerzeniem wszystkich rzeczy, na których nam zależy jako studio i wszystkich rzeczy, w których jesteśmy świetni – stwierdził Britch.

GramTV przedstawia:

Carrie Pattel – reżyserka gry – dodała natomiast, że celem Obsidian Entertainment było stworzenie produkcji „bardziej przystępnej” dla szerszego grona odbiorców. Jednocześnie deweloperom zależy, by Avowed było wierne marce i grom z serii Pillars of Eternity.

Na koniec przypomnijmy, że Avowed zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami, nadchodząca produkcja studia Obsidian Entertainment ma zadebiutować na rynku w 2024 roku. Dokładna data premiery gry nie jest jednak na ten moment znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!