Avowed będzie ładniejsze. Nowe RPG od Obsidianu nie weszło jeszcze w fazę alfa

Mikołaj Ciesielski
2023/06/19 14:30
0
0

Jeden z deweloperów postanowił uspokoić graczy, którzy są zaniepokojeni jakością oprawy wizualnej.

Na Xbox Games Showcase mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy gameplay trailer z gry Avowed. Zaprezentowane przez studio Obsidian Entertainment fragmenty rozgrywki nie przypadły jednak wszystkim do gustu. Część graczy zwracała bowiem uwagę na jakość oprawy wizualnej, która miejscami nie prezentowała najwyższego poziomu. Zaniepokojonych fanów postanowił uspokoić jeden z deweloperów, który ujawnił, że wspomniane RPG wciąż nie weszło w fazę alfa.

Avowed będzie ładniejsze. Nowe RPG od Obsidianu nie weszło jeszcze w fazę alfa

Avowed nie weszło nawet w fazę alfa. Gracze mogą być spokojni o grafikę

W dyskusji dotyczącej Avowed prowadzonej na forum RPG Codex postanowił wtrącić się Briar Diem z Obsidian Entertainment. Deweloper właśnie we wspomnianym miejscu poinformował, że produkcja nie weszła jeszcze w fazę alfa, a gracze mogą spodziewać się m.in. zmian w oświetleniu. Diem zapewnił również, że oprawa wizualna „zostanie dopracowana na różne sposoby”.

GramTV przedstawia:

Przedstawiciel Obsidian Entertainment dodał, że poprzednie projekty studia znajdowały się w fazie alfa „niekiedy tylko kilka miesięcy”. W przypadku Avowed sytuacja jest natomiast zupełnie odwrotna, co – zdaniem dewelopera – oznacza „dobre wieści”. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na kolejne materiały prezentujące wspomnianą produkcję.

Na koniec przypomnijmy, że Avowed zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami, nadchodząca produkcja studia Obsidian Entertainment ma zadebiutować na rynku w 2024 roku. Dokładna data premiery gry nie jest jednak na ten moment znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!