Necromunda: Hired Gun – nowy zwiastun pokazuje ulepszenia broni i cyber-psa

Mikołaj Ciesielski
2021/05/21 11:25

W nadchodzącej strzelance z uniwersum Warhammera 40,000 będzie towarzyszył nam wierny przyjaciel.

Necromunda: Hired Gun – nowy zwiastun pokazuje ulepszenia broni i cyber-psa

Necromunda: Hired Gun, czyli nowa strzelanka osadzona w uniwersum Warhammera 40,000, zadebiutuje na rynku już na początku przyszłego miesiąca. Jakiś czas temu mieliśmy okazję obejrzeć materiał, w którym twórcy przedstawili najważniejsze elementy swojej nadchodzącej produkcji, a tymczasem do sieci trafił kolejny zwiastun wspomnianej gry, który tym razem skupia się na ulepszeniach broni oraz najlepszym przyjacielu głównego bohatera – cybermastiffie.

Wideo pokazuje, że podczas zabawy będziemy mogli wyposażyć daną broń w różnego rodzaju dodatki oraz elementy kosmetyczne. Dostosujemy również wygląd naszego towarzysza. W materiale nie zabrakło także fragmentów rozgrywki, które po raz kolejny zapowiadają, że Necromunda: Hired Gun będzie szaloną, krwawą i niezwykle dynamiczną przygodą. W zwiastunie znalazło się też miejsce na humorystyczną scenę, która pokazuje, jak wielkim uczuciem protagonista darzy swojego czworonożnego przyjaciela.

Na koniec przypomnijmy, że Necromunda: Hired Gun zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera gry jest zaplanowana na 1 czerwca bieżącego roku. W trakcie zabawy wcielimy się w najemnika, podejmującego się różnego rodzaju zleceń, które w większości będą skupiać się na eliminacji konkretnych celów. Całość rozgrywa się na tytułowej planecie Necromunda, na której panuje korupcja i brutalne gangi.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!