Gamescom 2021: Aloy wkrótce w Genshin Impact. Zobaczcie możliwości bohaterki

Mikołaj Ciesielski
2021/08/25 22:00

Protagonistka Horizon Zero Dawn trafi do produkcji studia miHoYo na początku września.

Gamescom 2021: Aloy wkrótce w Genshin Impact. Zobaczcie możliwości bohaterki

Podczas gamescom Opening Night Live nie mogło zabraknąć wzmianki o aktualizacji do gry Genshin Impact zaplanowanej na 1 września, dzięki której gracze będą mogli wcielić się w Aloy, czyli protagonistkę Horizon Zero Dawn oraz Horizon Forbidden West. Na wspomnianej transmisji zaprezentowano nowy zwiastun, który pokazuje, jak wspomniana bohaterka radzi sobie w nowym środowisku. Rzućcie okiem i dajcie znać, czy zamierzacie sprawdzić Aloy w Genshin Impact.

Warto wspomnieć, że bohaterka Horizon Zero Dawn w pierwszej kolejności zostanie udostępniona użytkownikom konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5 w ramach ograniczonego czasowo wydarzenia, aby dopiero miesiąc później pojawić się także na pozostałych platformach, na których dostępne jest Genshin Impact.

Ponadto za sprawą nadchodzącej aktualizacji w produkcji studia miHoYo pojawią się trzy dodatkowe bohaterki: pięciogwiazdkowe Raiden Shogun i Sangonomiyę Kokomi oraz czterogwiazdkowa Kujou Sarę. Nie zabraknie też nowych pięciogwiazdkowych broni (Engulfing Lightning oraz Everlasting Moonglow) oraz przeciwników: Signora, Hydro Hypostasis i Thunder Manifestation.

Na koniec przypomnijmy, że Genshin Impact zadebiutowało na rynku 28 września ubiegłego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS. Tytuł okazał się największym międzynarodowym debiutem w historii tytułów opracowanych przez chińskie studia. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji miHoYo, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja gry Genshin Impact – to znacznie więcej niż tylko "klon Zeldy".

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!