Nowy Xbox Series X wycieka. Do sieci trafiły zdjęcia białej i tańszej wersji

Mikołaj Ciesielski
2024/03/28 07:30
1
0

Wygląda na to, że Microsoft rzeczywiście pracuje nad nowym modelem swojej konsoli.

Już pod koniec lutego informowaliśmy, że Xbox Series X ma rzekomo doczekać się tańszej i białej wersji. Microsoft wciąż nie zapowiedział jednak nowego modelu swojej konsoli. Wygląda jednak na to, że amerykańska firma rzeczywiście pracuje nad wspomnianym sprzętem. W sieci pojawiły się bowiem zdjęcia prezentujące białego Xboxa Series X.

Nowy Xbox Series X wycieka. Do sieci trafiły zdjęcia białej i tańszej wersji

Wyciekły zdjęcia prezentujące konsolę Xbox Series X w wersji bez napędu

Zdjęciami nowego modelu Xbox Series X podzielił się serwis eXputer. Udostępnione fotografie nie są najwyższej jakości, ale prezentują zarówno przód, jak i tył konsoli. Poza kolorem i brakiem napędu wspomniana wersja nie różni się jednak niczym od dostępnego obecnie na rynku modelu. Rzućcie okiem na materiały na dole wiadomości i sprawdźcie sami.

Według nieoficjalnych informacji biały Xbox Series X bez napędu ma zadebiutować na rynku latem 2024 roku. Nowa wersja ma być rzekomo tańsza o około 50-100 dolarów względem premierowego modelu. Wspomniany sprzęt ma doczekać się również kilku ulepszeń w postaci ulepszonego radiatora oraz złącza Nexus.

GramTV przedstawia:

Jak wspomnieliśmy na początku wiadomości, Microsoft wciąż nie zapowiedział nowego modelu konsoli Xbox Series X. Niewykluczone jednak, że zmieni się to na początku czerwca. Wówczas amerykańska firma powinna zaprosić graczy na Xbox Games Showcase 2024.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
28/03/2024 08:46

Teraz to już 100% lodówka starego typu :D