Nowy Superman zaprezentowany? Wyciekła pierwsza grafika z nowego uniwersum DC

Radosław Krajewski
2023/08/11 13:00
0
0

Superbohater otrzyma odświeżony strój.

Pod koniec czerwca dowiedzieliśmy się, kto wcieli się w nowego Supermana. Casting do roli głównego bohatera wygrał David Corenswet, a w ukochaną Clarka Kenta, Lois Lane, wcieli się Rachel Brosnahan. W sieci od razu zaroiło się od najróżniejszych fanowskich prac, które prezentowały aktora w nowej roli. Teraz do sieci wyciekła grafika, która wygląda na oficjalną. Oczywiście nie mamy żadnego potwierdzenia, czy rzeczywiście pochodzi ona wprost z DC Studios, ale jeżeli jednak jest prawdziwa, to po raz pierwszy prezentuje Corensweta jako Supermana.

Nowy Superman zaprezentowany? Wyciekła pierwsza grafika z nowego uniwersum DC

Wyciekła pierwsza grafika z Superman: Legacy?

Bohater otrzyma zupełnie nowy kostium, który znacząco różni się od tego, który nosił na sobie Henry Cavill. Niestety grafika jest ucięta, ale możemy na niej zobaczyć również Hawkgirl i Mr. Terrifica.

Jakiś czas temu James Gunn potwierdził, że pierwsze prace nad Superman: Legacy miały już miejsce. Niewykluczone więc, że doszło do wycieku pierwszego materiału promującego film, na którym możemy zobaczyć wspomnianą trójkę superbohaterów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest James Gunn. W obsadzie znaleźli się: David Corenswet jako Superman, Rachel Brosnahan jako Lois Lane, Nathan Fillion jako Zielona Latarnia, Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific i Anthony Carrigan jako Metamorpho.

Premierę Superman: Legacy wyznaczono na 11 lipca 2025 roku.

Wyciekła pierwsza grafika z Superman: Legacy?, Nowy Superman zaprezentowany? Wyciekła pierwsza grafika z nowego uniwersum DC
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!