Nowy Superman wybrany. Ten aktor zastąpi Henry’ego Cavilla w nowym uniwersum DC

Radosław Krajewski
2023/06/27 22:26
4
0

James Gunn znalazł główną gwiazdę do swojego nowego filmu.

Po wielu miesiącach przesłuchań i testów, Warner Bros. i DC Studios wybrały nowego odtwórcę roli Clarka Kenta, czyli popularnego Supermana. James Gunn postawił na Davida Corensweta, którego widzowie mogą znać z Pearl, gdzie wystąpił u boku Mii Goth, a także wielu produkcji Netflixa, w tym w serialach Hollywood oraz Wybory Paytona Hobarta i filmu Dwa życia.

David Corenswet

Nowy aktor do roli Supermana wybrany

Corenswet wygrał rolę Supermana z Nicholasem Houltem i Tomem Brittney’em, którzy znaleźli się w finałowej trójce aktorów podczas przesłuchań. Amerykanin na początku lipca skończy 30 lat, tym samym James Gunn spełnił swoje obietnicę i wybrał młodszego aktora do roli Clarka Kenta. Dla porównania Henry Cavill skończył w tym roku 40 lat.

Reżyser wybrał również aktorkę, która wcieli się w Lois Lane. Ukochaną Supermana zostanie Rachel Brosnahan, która najbardziej znana jest z serialu Wspaniała pani Maisel. Aktorka zagrała również w Twojej kobiecie, Grze szpiegów oraz House of Cards. Brosnahan pokonała Phoebe Dynevor i Emmę Mackey. Co ciekawe, ostatnia z aktorek podczas przesłuchań była w parze z Davidem Corenswetem. Gunn zdecydował się jednak postawić na 33-letnią Amerykankę.

Rachel Brosnahan

Trafnie (Oboje są nie tylko niesamowitymi aktorami, ale także wspaniałymi ludźmi).

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Warner Bros. może przedstawić swoje nowe gwiazdy podczas tegorocznego San Diego Comic-Con, które odbędzie się w dniach 20-23 lipca.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w przyszłym roku. Superman: Legacy od Jamesa Gunna trafi do kin 11 lipca 2025 roku.

Komentarze
4
cycoh
Gość
29/06/2023 05:51

Oni na prawdę chcą pociągnąć DC na dno, wcale bym się nie zdziwił gdyby okazało się, że są ugadani z Marvelem i mają tajną misję powolnego, acz systematycznego wykrwawienia przeciwnika.

Hi-Ro
Gość
28/06/2023 10:53

Perfekcyjny casting

Cycofil
Gramowicz
28/06/2023 09:44
MisticGohan_MODED napisał:

To chyba jakiś żart.

Klatę i biceps się dorobi w postprocesie.   

MisticGohan_MODED
Gramowicz
27/06/2023 23:50

To chyba jakiś żart.