Nowy Squid Game coraz bliżej. Netflix potwierdza termin premiery

Radosław Krajewski
2024/04/19 10:35
0
0

Na nowe odcinki wielkiego koreańskiego hitu nie będziemy musieli już długo czekać.

Netflix podsumował bardzo udany pierwszy kwartał roku, który przyniósł kilka milionów nowych subskrybentów. Podczas spotkania z inwestorami prezes platformy, Ted Sarandos, wspomniał również o pierwszych serialach szykowanych na drugą połowę roku. Wśród nich znalazł się m.in. drugi sezon Squid Game, który zadebiutuje do końca grudnia.

Nowy Squid Game coraz bliżej. Netflix potwierdza termin premiery

Squid Game – premiera 2. sezonu w drugiej połowie 2024 roku

Jeszcze w styczniu Sarandos stwierdził, że nowe odcinki Squid Game pojawią się na przestrzeni kolejnych kilkunastu miesięcy. Fani produkcji mogli więc liczyć, że po trzech długich latach oczekiwania, właśnie w tym roku drugi sezon w końcu zadebiutuje na platformie. Prezes Netflixa potwierdził swoje wcześniejsze słowa i przyznał, że premiery Squid Game 2 możemy spodziewać się w drugiej połowie 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Oprócz drugiego sezonu Squid Game od lipca do grudnia możemy spodziewać się premier nowych odcinków Nocnego agenta, finałowego sezonu Cobry Kai, czy kolejnych epizodów Outer Banks, Emily w Paryżu, a także antologii Potwór od Ryana Murphy’ego. Wśród pozostałych szykowanych premier, znajdują się Western American Primeval, serial limitowany Senna, a także Para idealna z Nicole Kidman i Lievem Schreiberem.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon Squid Game zadebiutował na Netflixie we wrześniu 2021 roku. Serial stał się międzynarodowym hitem, który zaliczył 2,205 mld obejrzanych godzin w ciągu pierwszych 91 dni od premiery. To rekordowy wynik dla jakiejkolwiek produkcji Netflixa, który wciąż nie został pobity.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!