Nowy Skarb Narodów otrzymał pierwszy zwiastun. Bohaterowie z filmów powracają

Radosław Krajewski
2022/09/12 11:50

Disney zaprezentował pierwszy pełny zwiastun serialowej kontynuacji Skarbu narodów.

Jeszcze w tym roku na Disney+ zadebiutuje serial Skarb Narodów: Na skraju historii, czyli kontynuacja słynnej serii z Nicolasem Cagem w roli głównej. Podczas D23 Expo firma zaprezentowała pierwszy zwiastun swojej produkcji, który powinien zadowolić fanów oryginału. Twórcy nie zapomnieli o zagadkach, artefaktach i tajemnicach, a wszystko to utrzymane w charakterystycznej stylistyce. Zadbano również o obsadowe niespodzianki i na poniższym zwiastunie możemy zobaczyć, jak do swoich ról powracają Harvey Keitel oraz Justin Bartha.

Nowy Skarb Narodów otrzymał pierwszy zwiastun. Bohaterowie z filmów powracają

Skarb Narodów: Na skraju historii – o czym opowie serial

Bohaterką serii jest Jess Morales, 21-letnia marzycielka, która wraz z grupą przyjaciół wyrusza na przygodę życia, by odkryć tajemnicę historii swojej rodziny i odzyskać zaginiony przed wieloma laty skarb. Disney pragnie zrealizować historię, która będzie opowiadać o aktualnych problemach tożsamości, patriotyzmu oraz roli w społeczeństwie.

Reżyserką serialu jest Mira Nair. W obsadzie znaleźli się: Lisette Alexis, Lyndon Smith, Zuri Reed, Antonio Cipriano, Jake Austin Walker, Jordan Rodrigues oraz Catherine Zeta-Jones.

GramTV przedstawia:

Skarb Narodów: Na skraju historii zadebiutuje 14 grudnia wraz z dwoma pierwszymi odcinkami.

Komentarze
1
Bruce
Gramowicz
12/09/2022 12:39

"W obsadzie znaleźli się: Jess Morales"

Nie wiedziałem, że taka aktorka istnieje. W dodatku gra samą siebie.