Nowy sezon Dextera na pierwszym zwiastunie. Znamy datę premiery odcinków

Radosław Krajewski
2021/07/27 11:00
0
0

Stacja Showtime zdradziła pierwsze szczegóły o nowym sezonie Dextera. Mamy zwiastun i datę premiery nadchodzących odcinków.

W październiku ubiegłego roku Showtime ogłosił wielki powrót Dextera w kolejnym, dziewiątym sezonie serialu. Na pierwszy zwiastun produkcji musieliśmy trochę poczekać, ale podczas Comic-Conu w ubiegły weekend odbył się panel produkcji, w którym pokazano zapowiedź oraz ogłoszono kilka nowych szczegółów. Dziewiąty sezon serialu zatytułowany jest Dexter: New Blood i pierwszy odcinek nowej serii zadebiutuje już 7 listopada. Na nową serię złoży się 10 odcinków. Zwiastun zobaczycie poniżej.Nowy sezon Dextera na pierwszym zwiastunie. Znamy datę premiery odcinkówNowy sezon rozpocznie się po dziesięciu latach od zakończenia poprzedniej serii, w której Dexter zaginął podczas huraganu Laura. Jak się okazuje, bohater nadal żyje i ma się dobrze, żyjąc pod przybranym nazwiskiem w małym miasteczku Iron Lake, niedaleko Nowego Jorku. Dexter próbuje kontynuować swoje nowe życie, ale na drodze stoją nieoczekiwane wydarzenia, które na nowo rozbudzą jego mroczną tożsamość.

W obsadzie znaleźli się: Michael C. Hall, Julia Jones, Alano Miller, Johnyy Sequoyah, Jack Alcott oraz Clancy Brown.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Dexter rozpoczął emisję w 2006 roku i przetrwał przez osiem sezonów. Finałową serię wyemitowano we wrześniu 2013 roku. Serial przez cały okres trwania był jedną z najpopularniejszych telewizyjnych produkcji w Ameryce.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!