Nowy serial z Gwiezdnych wojen na pierwszych zdjęciach z planu. Szturmowiec zameldował się na służbę

Radosław Krajewski
2021/03/27 12:30
0
0

Serialowy spin-off Łotra 1 jest obecnie w produkcji, a w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu przedstawiające jedną z lokacji.

Nowy serial z Gwiezdnych wojen na pierwszych zdjęciach z planu. Szturmowiec zameldował się na służbęAndor to jeden z wielu zapowiedzianych seriali ze świata Gwiezdnych wojen, które pojawią się w najbliższych latach na Disney+. Produkcja skupi się na Cassianie Andorze granym przez Diego Lunę, którego poznaliśmy w Łotrze 1. Serial będzie spin-offtem tego filmu, którego akcja rozgrywać się będzie przed wydarzeniami z samobójczą misją wykradnięcia danych o Gwieździe Śmierci. Jakiś czas temu rozpoczęły się prace na planie serii, a w sieci właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia z produkcji.

Możemy na nich zobaczyć ogromny plan zdjęciowy, który został zbudowany od podstaw na potrzeby nakręcenia serialu. Fotografie nie zdradzają zbyt wiele, ale na kilku z nich możemy zobaczyć samotnego szturmowca, który stoi naprzeciwko tłumu mieszkańców. Wygląda więc na to, że produkcja będzie kontynuować doskonale znane wątki z filmowych odsłon serii, które skupią się na walce Rebelii z Imperium. Wszystkie zdjęcia z serialu znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że w połowie grudnia ubiegłego roku Disney wraz z Lucasfilm zapowiedzieli kilka nowych projektów ze świata Gwiezdnych wojen. Podczas prezentacji pokazano również pierwszą zapowiedź serialu Andor. Premierę serii zaplanowano na przyszły rok.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!