Nowy Predator już powstaje. Arnold Schwarzenegger wróci do serii?

Radosław Krajewski
2023/09/29 11:10
3
0

Disney pracuje już nad nowym filmem z Predatorem.

Wygląda na to, że Predator jeszcze długo nie wróci na ekrany kin. Po wielkim sukcesie Prey z ubiegłego roku stało się jasne, że Disney będzie chciał kontynuować tę serię i następny film również pominie wielkie ekrany i od razu zadebiutuje na platformach Hulu oraz Disney+. Niedawno reżyser Dan Trachtenberg ujawnił, że omawiał z producentami i scenarzystami szczegóły kolejnej historii. Wtedy nie zdradził, czy pracę nad Preyem 2 już trwają, ale zagadkę rozwiązał portal Produnction Weekly, który ujawnił, że film rzeczywiście znajduje się już w produkcji.

Nowy Predator już powstaje. Arnold Schwarzenegger wróci do serii?

Prey 2 już powstaje dla Hulu i Disney+

Wielu widzów uznało Prey za najlepszą odsłonę serii od czasu pierwszego Predatora. Produkcja przyciągnęła przed ekrany mnóstwo widzów, bijąc rekordy dla nowych produkcji platformy Hulu. Chociaż nie znamy żadnych szczegółów dotyczących Preya 2, to fanów serii z pewnością ucieszy fakt, że na nową część Predatora nie będziemy musieli długo czekać.

GramTV przedstawia:

Dan Trachtenberg w jednym z wywiadów nie wykluczył powrotu Arnolda Schwarzeneggera do swojej roli. Jest jeszcze za wcześnie, aby spekulować, czy aktor mógłby zagrać w Prey 2. Nie wiemy, w jakich czasach zostanie osadzona nowa historia, ale jeżeli będzie to bezpośrednia kontynuacja poprzedniego filmu, to nie będzie możliwości, aby Arnold Schwarzenegger raz jeszcze wystąpił w tej serii. Twórcy mogliby co najwyżej przyszykować gościnny występ w scenie po napisach, ale to raczej nie zadowoliłoby największych fanów.

Komentarze
3
Secvent
Gramowicz
01/10/2023 14:09
MisticGohan_MODED napisał:

Dannego Glovera też chcieli wcisnąć... tylko po co.

chcieli i wcisnęli, pasował tam jak świni siodło, ale to był inny Predator, bardziej akcyjniak, a nie jakiś thriller..

MisticGohan_MODED
Gramowicz
29/09/2023 18:42

Dannego Glovera też chcieli wcisnąć... tylko po co.

Silverburg
Gramowicz
29/09/2023 11:26

Litości, on ma 76 lat.