Nowy James Bond już wybrany? To jeden z faworytów fanów

Radosław Krajewski
2024/03/19 12:30
0
0

Propozycja od studia została złożona, teraz aktor musi podpisać kontrakt na zagranie w nowej części Jamesa Bonda.

Amazon MGM Studios powoli rozpoczyna pracę nad nowym filmem z przygodami Agenta 007. Według brytyjskiego tabloidu The Sun studio jest już po pierwszych rozmowach ze swoją przyszłą gwiazdą, podczas których formalnie zaproponowano mu rolę nowego Jamesa Bonda. Wybór producentów serii padł na Aarona Taylora-Johnsona. Teraz od aktora zależy, czy szczegóły kontraktu są dla niego zadowalające i będzie chciał związać się z tą rolą na kilka filmów, których produkcja zajmie kilkanaście lat.

Nowy James Bond już wybrany? To jeden z faworytów fanów

Aaron Taylor-Johnson zostanie nowym Jamesem Bondem?

Aaron Taylor-Johnson ma bogate doświadczenie w graniu w największych blockbusterach. Rozpoczynał swoją karierę od Kick-Ass, żeby następnie zagrać w pierwszej części Godzilli, czy Quicksilvera w Avengers: Czas Ultrona. Zagrał także ważną rolę w Tenet od Christophera Nolana, czy Bullet Train w reżyserii Davida Leitcha. Jeszcze w tym roku zobaczymy go w Kaskaderze u boku Ryana Goslinga i Emily Blunt, a także w horrorze Nosferatu od Roberta Eggersa i jeszcze jednym superbohaterskim widowisku, czyli w Kravenie Łowcy od Sony Pictures.

GramTV przedstawia:

Nazwisko aktora była jednym z najczęściej wymienianych wśród fanów do obsadzenia w roli Jamesa Bonda. Źródła z firmy Eaon Productions, który zajmują się produkcją filmów o Agencie 007, podało, że „Bond to praca dla Aarona, jeśli zechce ją przyjąć. Oficjalna oferta leży na stole i czeka na odpowiedź”.

Jeżeli Aaron Taylor-Johnson zdecyduje się podpisać umowę, to ogłoszenie może nastąpić już niedługo później. Zdjęcia do pierwszego nowego filmu o Jamesie Bondzie mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Scenariusz wciąż znajduje się w fazie rozwoju.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!