Nowy God of War to dziesiątki godzin zabawy? David Jaffe o długości Ragnarok

LM
2021/09/04 14:43

God of War Raganrok zmierza na PlayStation 4 i PlayStation 5. Twórca serii zdradził, ile czasu zajmie nam ukończenie gry.

Nowy God of War to dziesiątki godzin zabawy? David Jaffe o długości Ragnarok

Nawet jeśli decyzja o przesunięciu daty premiery nowego God of War na 2022 rok jest sporym rozczarowaniem, to okazuje się, że przyczyny takiego stanu rzeczy są nad wyraz obiecujące. Jeden z głównych twórców cyklu, David Jaffe, przyznał niedawno, że według informacji, które przekazali mu przyjaciele z Santa Monica, Ragnarok będzie znacznie dłuższe od poprzednika. Mowa tu o jakichś 40 godzinach zabawy, co najprawdopodobniej odnosi się do wszystkich aktywności w grze, a nie jedynie głównej linii fabularnej. Ostatecznie wciąż zapowiada to znacznie dłuższe posiedzenie z grą, jako że God of War z 2018 roku można było kompletnie poznać w czasie około 30 godzin.

Miejmy nadzieję, że dodatkowe godziny zabawy przełożą się też na większą liczbę widowiskowych konfrontacji z bossami. Te, jak zapewne wiecie, były jednym z najczęściej krytykowanych elementów gry, gdy niejednokrotnie przychodziło nam mierzyć się z trollami w różnych konfiguracjach, podczas gdy oryginalnych walk z bossami było jedynie kilka.

GramTV przedstawia:

God of War Ragnarok ukaże się w 2022 roku zarówno na konsolach PlayStation 5, jak i PlayStation 4. Po ostatnich zapowiedziach Sony dotyczących Horizon Forbidden West możemy być gotowi na brak darmowych ulepszeń pomiędzy generacjami, ale przynajmniej zainteresowani sequelem mogą pozostać przy ósmej generacji konsol.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!