Nowy gameplay z Marvel’s Midnight Suns pokazuje umiejętności Kapitana Ameryki

Mikołaj Ciesielski
2022/07/11 07:30

Deweloperzy ze studia Firaxis Games dzielą się kolejnymi fragmentami rozgrywki ze swojej najnowszej produkcji.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć krótki teaser trailer z gry Marvel’s Midnight Suns, w którym przedstawiono postać Kapitana Ameryki. Deweloperzy ze studia Firaxis Games postanowili jednak nieco lepiej przybliżyć nam wspomnianego bohatera. Do sieci trafił bowiem 5-minutowy gameplay prezentujący umiejętności pierwszego Stevena Rogersa. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Materiał pozwala zobaczyć zarówno ofensywne, jak i defensywne zdolności Kapitana Ameryki. Dzięki nowym fragmentom rozgrywki zainteresowani mogą również przekonać się, w jaki sposób budowanie relacji ze wspomnianą postacią pomiędzy poszczególnymi misjami, wpłynie na jego umiejętności podczas walki. Deweloperzy zapowiedzieli również, że w przyszłości otrzymamy podobne materiały, przedstawiające pozostałych bohaterów z Marvel’s Midnight Suns.

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Midnight Suns zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 7 października. Zachęcamy również do sprawdzenia naszych wrażeń z przedpremierowej wersji: Grałem w Marvel's Midnight Suns – tak pomieszane, że aż grywalne.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!