Nowy film Wesa Andersona z gwiazdorską obsadą. Tak prezentuje się Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara

Krzysztof Żołyński
2023/09/17 11:55
0
0

Wes Anderson ma pracowity rok. Po Asteroid City przygotował kolejny intrygujący film, w którym zebrał imponującą obsadę. Tak prezentuje się Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara.

Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara jest adaptacją opowiadania Roalda Dahla. Ten trwający 37 minut, średniometrażowy film opowiada historię bogatego mężczyzny, który planuje opanować technikę „widzenia” innymi zmysłami, a następnie wykorzystać ją do oszustw w grach hazardowych. Jest to przypowieść o chciwości i lekcjach, których powinniśmy się po drodze nauczyć.

Nowy film Wesa Andersona z gwiazdorską obsadą. Tak prezentuje się Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara

W roli aspirującego oszusta występuje Benedict Cumberbatch, a na ekranie partnerują mu: Ralph Fiennes, Dev Patel, Ben Kingsley, Richard Ayoade, Rupert Friend i Saif Mohsen.

Twórcą i reżyserem jest Wes Anderson, który jest również współautorem scenariusza. Film miał swoją premierę kilka tygodni temu na Festiwalu Filmowym w Wenecji i zebrał pozytywne recenzje większości krytyków. Niedługo nastąpi premiera w Netflix, a zaplanowano ją na 27 września.

Zwiastun i plakat filmu Wesa Andersona - Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara

GramTV przedstawia:

Zwiastun i plakat filmu Wesa Andersona - Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara, Nowy film Wesa Andersona z gwiazdorską obsadą. Tak prezentuje się Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!