Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Nowości Disney+ w grudniu. Platforma zaoferuje niedawną kinową premierę

Radosław Krajewski
2022/11/26 08:00

Dużo interesujących nowości przyszykował Disney w swojej usłudze na przyszły miesiąc.

Po rewelacyjnym listopadzie Disney+ nie zwalnia tempa i grudniowa oferta zapowiada się równie ekscytując. Już na początku przyszłego miesiąca zadebiutują trzy pierwsze odcinki American Horror Story: NYC, czyli najnowszego sezonu słynnej antologii od Ryana Murphy’ego. Nie będzie to jedyna serialowa nowość, na którą warto czekać. W połowie grudnia swoją premierę będzie miał Skarb narodów: Na skraju historii, czyli spin-off słynnej serii z Nicolasem Cagem.

Nowości Disney+ w grudniu. Platforma zaoferuje niedawną kinową premierę

Tym razem czeka nas tylko jedna duża filmowa nowość, ale za to jaka. Już 14 grudnia na Disney+ zadebiutuje Patrz jak kręcą, czyli kinowy hit, który zadebiutował w polskich kinach w połowie września. Sytuacja jest o tyle interesująca, że do tej pory filmy 20th Century Studios oraz Searchlight Pictures pojawiały się najpierw w Canal+. Nie wiadomo, czy umowa licencyjna na tytuły tych wytwórni już się zakończyła, czy też Patrz jak kręcą jest wyjątkiem. Poniżej znajdziecie pełną listę nadchodzących premier.

Disney+ - premiery w grudniu 2022

Jedna na milion (serial) – 2 grudnia

„Jedna na milion” opowiada historię Candeli, młodej kobiety pracującej w centrum logistycznym i marzącej o karierze piosenkarki. Jej życie zmienia się, kiedy Fede Ariza, ważny producent muzyczny, słyszy jej występ w barze. Tej samej nocy Candela spotyka Diego, dawnego kolegę z liceum, który usiłuje zostać zawodowym bokserem. Wspólnie z nim będzie pokonywać przeszkody i przeżywać rozczarowania, nadzieję, miłość oraz przyjaźń. W serialu występują Miguel Bernardeau (jako Diego), jeden z najbardziej obiecujących młodych hiszpańskich aktorów („Josefina”, „Szkoła dla elity”, „Cała reszta”) oraz Aitana, aktualne muzyczne objawienie i najważniejsza artystka pop w Hiszpanii ( „Mariposas”, „Formentera”, „Mon Amour – Remix”, „En el coche”), która gra Candelę. „Jedna na milion” to zarazem aktorski debiut Aitany.

Dziennik cwaniaczka. Rodrick rządzi (film) – 2 grudnia

„Dziennik Cwaniaczka: Rodrick rządzi” to kontynuacja buntowniczych wybryków pogrążonego w lęku i podatnego na niepowodzenia ucznia gimnazjum – Grega Heffleya. Tym razem historia skupia się na jego skomplikowanej relacji ze starszym bratem, Rodrickiem. Rodrick to leniwy i niezdyscyplinowany licealista z włosami modelowanymi na irokeza, który spędza bardzo dużo czasu na próbach ze swoim zespołem rockowym Löded Diper. Choć uwielbia dręczyć Grega, koniec końców darzy swojego młodszego brata głębokim uczuciem.

American Horror Story: NYC (serial) – od 7 grudnia

Pewien lekarz dokonuje przerażającego odkrycia, a miejscowy reporter trafia do nagłówków jutrzejszych wiadomości. Przed nami jedenasta odsłona nagradzanej antologii stworzonej przez Ryana Murphy'ego i Brada Falchuka.

GramTV przedstawia:

Patrz jak kręcą (film) – 14 grudnia

W latach pięćdziesiątych podczas prac nad filmową wersją przebojowej sztuki dochodzi na londyńskim West Endzie do największego zabójstwa w historii – ginie kluczowy członek ekipy. Zmęczony życiem inspektor Stoppard i jego gorliwa nowicjuszka, posterunkowa Stalker, podejmują się prowadzenia sprawy, wkraczając w pełne przepychu i mroczne podziemia teatru. Im bardziej badają tajemnicze zabójstwo, tym bardziej zdają sobie sprawę, że robią to na własne ryzyko.

Skarb narodów: Na skraju historii (serial) – 14 grudnia

Życie Jess Valenzueli wywraca się do góry nogami, gdy enigmatyczny nieznajomy przekazuje jej wskazówkę dotyczącą wielowiekowego skarbu, który może być powiązany z jej dawno zmarłym ojcem. Jess ma talent do rozwiązywania zagadek, a jej umiejętności zostają wystawione na próbę, gdy ona i jej przyjaciele podążają za wskazówkami ukrytymi w amerykańskich artefaktach i zabytkach. Pojawia się pytanie, czy Jess jest w stanie przechytrzyć handlarza antykami na czarnym rynku w wyścigu o odnalezienie największego zaginionego skarbu w historii, a zarazem odkryć prawdę o przeszłości swojej rodziny?

Naiwniak (serial) – 21 grudnia

„Naiwniak” to prześmiewcza, filmowa półgodzinna komedia osadzona w świecie klasy robotniczej południowo-centralnego Los Angeles. Bohaterem serialu jest Julio Lopez, 30-latek, który wciąż mieszka z rodzicami, ze swoją dziewczyną spotyka się od czasów liceum i znajdzie każdą wymówkę, byle tylko nie musieć zajmować się własnymi problemami. Julio pracuje w organizacji Hugs Not Thugs, zajmującej się resocjalizacją członków gangów, gdzie ściera się ze swoim starszym kuzynem Luisem, byłym gangsterem, który właśnie wyszedł z więzienia i zamieszkał z Julio i jego rodziną.

Co czeka nas w 2023 roku:

Nowy rok przyniesie jeszcze więcej wspaniałych produkcji dla subskrybentów Disney+. Co dokładnie? Między innymi sagę kryminalną „Witamy w Chippendales”, nowy serial „Rozterki Fleishmana” z Jessem Eisenbergiem i Claire Danes w rolach głównych, zupełnie nowy serial komediowy „Nadzwyczajna” od twórcy „Obsesji Eve”, a także nowe sezony seriali „Mandalorian”, „Loki” i wiele więcej!

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!