Nowi X-Meni z datą premiery. Marvel ujawnił szczegóły i zaprezentował bohaterów

Radosław Krajewski
2024/02/15 11:10
1
1

Kultowa produkcja z X-Menami doczeka się kontynuacji i to już wkrótce.

Po sukcesie A gdyby…? Marvel chce postawić na większą liczbę seriali animowanych. Tylko w tym roku mamy otrzymać przynajmniej trzy nowe produkcje, a jedną z nich będzie długo oczekiwany X-Men '97. Serial będzie bezpośrednią kontynuacją X-Men: The Animated Series z 1992 roku, w której poznamy dalszą historię Profesora X i jego uczniów. Powrócą więc ulubieńcy fanów, na czele z Wolverinem, Gambitem, Cyclopsem, Storm, czy Jean Grey i Jubilee.

Nowi X-Meni z datą premiery. Marvel ujawnił szczegóły i zaprezentował bohaterów

X-Men ‘97 – data premiery i nowe zdjęcie

Studio długo kazało nam czekać na pierwsze szczegóły dotyczące premiery. W końcu potwierdzono, że serial zadebiutuje już tej wiosny, a konkretniej 20 marca bieżącego roku na Disney+. Nie ujawniono jednak, czy tego dnia wszystkie odcinki X-Men ’97 zadebiutują na platformie, czy tylko kilka z nich.

GramTV przedstawia:

Wraz z ogłoszeniem daty premiery do sieci trafiło również nowe zdjęcie pochodzące z serialu. Możemy na nim zobaczyć głównych bohaterów ubranych w sportowych strojach z lat 90., którzy znajdują się na boisku od koszykówki. Na ujęciu z serialu od prawej strony widzimy Gambita, Rogue, Jubilee, Storm, Wolverine’a, Bestię, Morpha i Bishopa.

X-Men ‘97 – data premiery i nowe zdjęcie, Nowi X-Meni z datą premiery. Marvel ujawnił szczegóły i zaprezentował bohaterów
Empire
Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
15/02/2024 18:33

Morph widać się trochę zmienił.