Nowi aktorzy dołączyli do Pierścieni Władzy. Gwiazda Gry o Tron zagra w serialu

Radosław Krajewski
2023/03/20 16:00
0
0

Produkcja ze świata Władcy Pierścieni od Amazona zyskała trzy nowe nazwiska w obsadzie.

Śródziemie zyskało kilku nowych mieszkańców, którzy pojawią się w kolejnym sezonie Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy. W grudniu ubiegłego roku do obsady serialu dołączyło ośmiu nowych aktorów, a teraz Amazon ogłosił kolejne trzy nazwiska, które zobaczymy w nowych odcinkach. Do obsady Pierścieni Władzy dołączyli: Ciarán Hinds, Rory Kinnear i Tanya Moodie. Szczegóły dotyczące ich ról nie zostały ujawnione, ale wcielą się w postacie, które pojawią się w więcej niż w jednym odcinku.

Nowi aktorzy dołączyli do Pierścieni Władzy. Gwiazda Gry o Tron zagra w serialu

Nowi aktorzy w obsadzie drugiego sezonu Pierścieni Władzy

Najbardziej znany z trójki nowych aktorów jest Ciarán Hinds, które ma bogate doświadczenie w wysokobudżetowych produkcjach. Aktora mogliśmy oglądać w Grze o Tron, w której wcielił się w Mance’a Raydera. Wystąpił również w Ghost Riderze 2, Harrym Potterze i Insygniach Śmierci: Część II, Johnie Carterze, a także Terrorze, Belfaście i ostatnio w Zdradzie od Netflixa.

GramTV przedstawia:

Rory Kinnear znany jest z ról w serialach Czarne lustro, drugim sezonie Domu grozy, Nasza bandera znaczy śmierć oraz filmie Men i czterech ostatnich częściach przygód Jamesa Bonda, w których wcielił się w Billa Tannera. Z kolei Tanya Moodie zagrała w Księdze czarownic, Imperium światła, Sherlocku oraz dziewiątej części Gwiezdnych wojen.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Prace na planie drugiego sezonu Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy obecnie trwają w Wielkiej Brytanii. Premiery nowych odcinków możemy spodziewać się na Amazon Prime Video dopiero w 2024 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!