Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Nowe screeny z Bright Memory: Infinite. Wkrótce otrzymamy kolejny gameplay

Mikołaj Ciesielski
2021/06/07 18:00

FYQD-Studio przypomina graczom o swojej nadchodzącej produkcji.

Nowe screeny z Bright Memory: Infinite. Wkrótce otrzymamy kolejny gameplay

W połowie lutego mieliśmy okazję oglądać zwiastun z gry Bright Memory: Infinite, który skupiał się na głównym antagoniście – generale Lin. W miniony weekend na oficjalnym profilu FYQD-Studio na Twitterze opublikowano nowe zrzuty ekranu ze wspomnianej produkcji, a także poinformowano, że już 16 czerwca podczas wydarzenia GameSpot – Play for All zaprezentowany zostanie nowy zwiastun gry, w którym pojawią się fragmenty rozgrywki.

Opublikowane screeny znajdziecie na dole tej wiadomości. Trzeba przyznać, że Bright Memory: Infinite prezentuje się całkiem nieźle. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na zapowiedziany gameplay i mieć nadzieję, że deweloperzy ujawnią w najbliższym czasie dokładną datę premiery swojej produkcji.

Bright Memory: Infinite to dynamiczna, pierwszoosobowa strzelanka. Podczas potyczek z oponentami gracze wykorzystają nie tylko różnego rodzaju karabiny czy pistolety, ale także broń białą oraz specjalne umiejętności protagonistki. Produkcja zadebiutuje w tym roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. W późniejszym terminie tytuł ma pojawić się również na PlayStation 5.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!