Nowa zapowiedź Czarnego Adama. Dwayne Johnson gotowy do wielkiego starcia

Radosław Krajewski
2022/07/23 22:00
2
0

DC Comics zaprezentowało nową zapowiedź wielkiego widowiska ze swoim słynnym antybohaterem.

W tym roku DC Comics na San Diego Comic-Con skupiło się wyłącznie na swoich dwóch najbliższych produkcjach, które zadebiutują w najbliższych miesiącach. Oprócz pierwszego zwiastuna Shazama! Gniewu Bogów, studio zaprezentowało również nowy materiał z Czarnego Adama. Nieco ponad minutowa zapowiedź pokazuje kilka zupełnie nowych scen, które nie były wcześniej prezentowane. To kolejna okazja, aby zobaczyć, jak Dwayne Johnson prezentuje się jako antybohater, który stanie naprzeciwko kilku mniej znanym herosom ze stajni DC Comics. Nowy zwiastun Czarnego Adama zobaczycie poniżej.

Nowa zapowiedź Czarnego Adama. Dwayne Johnson gotowy do wielkiego starcia

Podczas panelu podano również, że w filmie pojawi się Viola Davis, która powróci do roli Amandy Waller. Zdaniem Dwayne’a Johnsona Czarny Adam zapoczątkuje zupełnie nową erę filmów w uniwersum DC Comics. Ponadto produkcja rozpocznie serię o grupie Justice Society of America, która dowodzona jest przez Dr. Fate’a, w którego wciela się Pierce Brosnan.

Czarny Adam – nowa zapowiedź z okazji San Diego Comic-Con

Prawie 5000 lat po tym, jak został obdarzony wszechmocnymi mocami egipskich bogów – i równie szybko uwięziony – Black Adam zostaje uwolniony ze swojego ziemskiego grobu, gotowy wyzwolić swoją wyjątkową formę sprawiedliwości we współczesnym świecie. Aby go powstrzymać i uratować świat na jego drodze staje drużyna bohaterów, złożona z Atom Smashera, Hawkmana, Cyclone i Doctor Fate.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Jaume Collet-Serra, twórca Sieroty, Tożsamości i Wyprawy do dżungli. W obsadzie znaleźli się: Dwayne Johnson, Noah Centineo, Aldis Hodge, Sarah Shahi, Quintessa Swindell, Pierce Brosnan, Marwan Kenzari, James Cusati-Moyer, Bodhi Sabongui, Mo Amer oraz Uli Latukefu i Viola Davis.

Czarny Adam zadebiutuje w kinach 21 października 2022.

Komentarze
2
Karanthir666
Gramowicz
24/07/2022 11:41

Oczywiście, jakżeby inaczej. Hawkman i Cyclone czarni. Jaki jest oryginalny Hawkman to każdy wie, natomiast Cyclone jest biała i ruda.

Headbangerr
Gramowicz
23/07/2022 23:54

Skoro "Czarny Adam", to proponuję jeszcze Superczłowiek, Cudowna Kobieta i Żartowniś.