Nowa drużyna Avengers w Doktor Strange w multiwersum obłędu. Wyciekło logo

Radosław Krajewski
2022/01/24 17:30
1
0

W drugiej części Doktora Strange’a możemy poznać nowy skład Avengersów pochodzący z alternatywnej rzeczywistości.

Druga część przygód Doktora Strange’a może obfitować w zaskakujące postacie. Jedną z nich może okazać się Daredevil grany przez Bena Afflecka, a także Spider-Man, w którego wcieli się Tobey Maguire. Na tym jednak niespodzianki dla fanów uniwersum Marvela się nie zakończą, gdyż niedawno wyciekło zdjęcie z planu filmu, na którym rzekomo ma znajdować się Tom Cruise. Studio już wcześniej planowało wprowadzenie w Doktor Strange w multiwersum obłędu znanych i lubianych superbohaterów w swoich alternatywnych wersjach. Plotkuje się, że w jedną z takich postaci wcieli się w Cruise, a konkretniej w Iron Mana. Teraz te doniesienia mogły zostać potwierdzone przez wyciek oficjalnej koszulki z filmu, które prezentuje nowo logo Avengersów.Nowa drużyna Avengers w Doktor Strange w multiwersum obłędu. Wyciekło logoNa poniższym zdjęciu możemy zobaczyć czarną koszulkę z logo superbohaterskiej drużyny, której do tej pory nie widzieliśmy w MCU. Na czerwonym tle pojawia się srebrne obramowanie wraz z literą, które mogą sugerować, że logo inspirowane jest alternatywnym Iron Manem, który w swoim świecie zdołał otoczyć Ziemię zbroją stworzoną z dronów sterowanych technologią Ultrona.

Przeżyj zupełnie nową, zapierającą dech w piersiach przygodę w Doktor Strange w multiwersum obłędu od Marvel Studios. Ta koszulka Avengers przedstawia logo najpotężniejszej drużyny bohaterów na Ziemi, którzy mogą pochodzić z zupełnie nowego multiwersum.

GramTV przedstawia:

Za Doktor Strange w multiwersum obłędu odpowiada Sam Raimi, reżyser pierwszej filmowej trylogii o Spider-Manie. W obsadzie znaleźli się: Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Xochitl Gomez oraz Bruce Campbell. Film zadebiutuje w kinach 6 maja 2022 roku.

Komentarze
1
Kodi
Gramowicz
25/01/2022 16:48

Daredevil grany przez Bena Afflecka???