Nowa aktualizacja King Arthur: Knight's Tale znacznie odchudzi Króla

DK
2022/06/22 16:35
0
0

Dyski graczy mają “odzyskać” aż 70 GB przestrzeni.

Wiele osób, które miały styczność z Kng Arthur: Knight’s Tale, narzekało na zbyt duży rozmiar gry. Zgodnie z danymi na Steamie tytuł zajmuje aktualnie 120 GB. Odpowiedzialne za produkcję węgierskie studio Neocore Games postanowiło zaradzić temu problemowi.

Nowa aktualizacja King Arthur: Knight's Tale znacznie odchudzi Króla

Teraz deweloper poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że w czwartek posiadacze Króla Artura otrzymają aktualizację, która znacznie “odchudzi” Króla. Rozmiar tytułu ma zmniejszyć się aż o 60 procent, dzięki czemu komputery graczy odzyskają aż 70 GB miejsca.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy – King Arthur: Knight's Tale zadebiutowało 26 kwietnia. Tytuł jest RPG-iem, który sięga do legend arturiańskich i stara się opowiedzieć je na nowo. Wcielamy się w Sira Mordreda, który pozbawia króla Artura życia. Traf chce, że umierając, król zabija także nas. Obaj zostajemy wskrzeszeni i trafiamy do mitycznej krainy Avalon, gdzie niejaka Pani Jeziora chce, byśmy dokończyli dzieła i ponownie zabili władcę. Tytuł łączy mechaniki RPG-a z walkami w systemie turowym.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!