Nowa aktualizacja Gran Turismo 7 w drodze. Producent pokazuje auta

DK
2022/07/23 13:00
0
0

Update trafi do ścigałki za kilka dni.

Gran Turismo 7 jest dostępne na rynku już od paru miesięcy. Polyphony Digital stale rozwija tytuł, dorzucając do niego nową zawartość. Teraz producent gry Kazunori Yamauchi w typowy dla siebie sposób zdradził, że wraz z nadchodzącą aktualizacją do produkcji trafią trzy kolejne samochody.

Nowa aktualizacja Gran Turismo 7 w drodze. Producent pokazuje auta

Oczywiście na razie producent starym zwyczajem pokazuje jedynie sylwetki pojazdów (zobaczycie ja na samym dole); naprawdę trudno powiedzieć, które konkretnie auta mogą się za tym kryć. Znawcy motoryzacji pewnie domyślą się sami, natomiast reszta będzie musiała poczekać jeszcze parę dni – aktualizacja wyląduje w grze w następnym tygodniu.

Gran Turismo 7 – recenzje są pozytywne

GT7 zadebiutowało 4 marca jako produkcja ekskluzywna na konsole PlayStation. Tytuł generalnie podoba się graczom i krytykom – chwali się go przede wszystkim za satysfakcjonujący model jazdy i ładną grafikę. Jednak od premiery produkcja boryka się z paroma problemami, wśród których najistotniejsze to system nagród i mikropłatności. Redaktor GRAM.pl przyznał grze od Polyphony Digital najwyższą możliwą notę.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!