No Sun To Worship może wypełnić pustkę w sercach fanów serii Splinter Cell

Mikołaj Ciesielski
2023/07/10 09:00
0
0

W sieci została już udostępniona wersja demonstracyjna ciekawie zapowiadającej się skradanki.

W listopadzie ubiegłego roku Ubisoft opublikował pierwsze grafiki koncepcyjne ze Splinter Cell Remake. Na premierę odświeżonej wersji przygód Sama Fishera z pewnością przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Okres oczekiwania można jednak umilić sobie innymi produkcjami, a jedną z ciekawszych propozycji wydaje się No Sun To Worship, czyli obiecująca skradanka inspirowana wspomnianą serią.

No Sun To Worship może wypełnić pustkę w sercach fanów serii Splinter Cell

No Sun To Worship ma szansę podbić serca fanów serii Splinter Cell. Demo dostępne do pobrania

Nad wspomnianą produkcją pracuje Antonio Freyre, który na swoim koncie ma już udane Undetected, które czerpało inspiracje z pierwszej odsłony serii Metal Gear Solid. No Sun To Worship – jak wspomnieliśmy wyżej – jest natomiast propozycją dla miłośników Splinter Cella, a zainteresowani mogą już przetestować tę ciekawie zapowiadającą się skradankę.

Wersja demonstracyjna gry No Sun To Worship została bowiem udostępniona w serwisie Itch.io. Należy mieć jednak na uwadze, że demo nie zawiera wszystkich funkcji, które ostatecznie mają trafić do gry. Freyre opublikował jednak również materiał promocyjny swojej produkcji, który również pozwala sprawdzić, jak wspomniany tytuł prezentuje się w akcji.

GramTV przedstawia:

No Sun To Worship powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Na ten moment nie znamy jednak daty premiery pełnej wersji. Sam twórca opisuje swoją grę jak „minimalistyczną” i „eksperymentalną” skradankę, która „odkrywa najmroczniejsze strony ludzkości”.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!