Nintendo zaprezentowało nowy wariant Switcha OLED

DK
2022/07/06 16:50
0
0

Edycja jest inspirowana grą Splatoon 3. Fajnie wyglądają przede wszystkim joy-cony, ale dock również jest niczego sobie.

Po paru latach od premiery Nintendo Switch ma się wciąż bardzo dobrze. A skoro na konsolę nadal są chętni, Japończycy raczej nie planują wypuszczać wariantu Pro – przynajmniej nie w najbliższym czasie. Za to niedawno na rynek trafił model OLED i 26 sierpnia w sklepach pojawi się nowa edycja konsoli inspirowana grą Splatoon 3. Jej prezentację zobaczycie na wideo, które publikujemy na samym dole.

Nintendo zaprezentowało nowy wariant Switcha OLED

Ta edycja to przede wszystkim dwa przyciągające wzrok joy-cony: jeden jest żółto-zielony, a drugi miesza granat z fioletem (albo różem?). Zarówno na joy-conach, jak i na pleckach konsoli można dostrzec motywy z gry. Uwagę przyciąga również dock. Całość jest biało-szara i tu także są widoczne wzorki z produkcji. A po lewej widzimy dużą plamę żółtej farby.

GramTV przedstawia:

Jeśli chodzi o model OLED, to tu mamy przede wszystkim nieco większy ekran z wyraźniejszymi kolorami oraz stabilniejszą podstawkę z tyłu konsoli. Poza tym konsola ma 2x więcej wbudowanego miejsca (64 GB zamiast 32 GB). Do tej pory na rynku były dostępne dwa warianty kolorystyczne: neon niebieski/czerwony i biały (z białym dockiem).

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!