Kalkulator to dopiero początek. Nintendo Switch otrzyma aplikację z zegarem

Mikołaj Ciesielski
2021/10/06 09:00
2
0

AAA Clock nie będzie należeć do najtańszych pozycji w Nintendo eShop.

Kalkulator to dopiero początek. Nintendo Switch otrzyma aplikację z zegarem

W maju informowaliśmy Was o Kalkulatorze stworzonym z myślą o Nintendo Switch, który zaskakiwał wysoką ceną. Okazuje się jednak, że to dopiero początek „praktycznych” aplikacji dedykowanych dla hybrydowej konsoli japońskiej firmy. Już w najbliższy piątek, 8 października, na wspomnianej platformie zadebiutuje bowiem AAA Clock, czyli program, który pozwoli nam zamienić konsolę w zegar. Aplikacja zadebiutuje na rynku w cenie 1,99 euro, co w przeliczeniu na złotówki daję nam kwotę w okolicach 9 zł.

Należy jednak zaznaczyć, że atrakcyjna” cena dostępna będzie jedynie przez ograniczony czas. Po bliżej nieokreślonym terminie za AAA Clock będzie trzeba bowiem zapłacić 9,99 euro, czyli około 46 złotych. Twórcy aplikacji, studio RedDeerGames, określają swoje dzieło jako „produkt premium dla wymagających użytkowników”. Aplikacja zaoferuje również pełne wsparcie dla technologii OLED. Korzystać będzie z niej nowy model Nintendo Switch, który także zadebiutuje na rynku w najbliższy piątek.

AAA Clock pozwoli skonfigurować wersję kolorystyczną zegara, dzięki czemu użytkownicy będą mogli dostosować aplikację do własnych upodobań. Ponadto w zestawie znajdzie się również platformówka w stylu retro, w którą będziemy mogli zagrać w przerwach od sprawdzania aktualnej godziny. Poniżej znajdziecie zwiastun najnowszego dzieła ekipy RedDeerGames.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
wolff01
Gramowicz
06/10/2021 13:40

Ja wiem że Nintendo nie jest u nas zbyt popularne, ale trochę przykre że czy Gram czy inne polskie serwisy nie piszą nawet o ujawnieniu (wczoraj!) ostatniej postaci DLC do Smash Bros Ultimate tylko o jakiś pierdołach...

Można mieć w tyłku Nintendo, ale Smash Ultimate to chyba największa gra kolaboracyjna w historii (jesli chodzi o postacie z różnych gier i od różnych wydawców) i moim osobistym zdaniem każda osoba mieniąca się graczem powinna doceniać takie projekty, choćby ze względu na nostalgię i historię gier jaka w tym projekcie jest zawarta.

ClumsyFlipper4
Gramowicz
06/10/2021 11:41

Ciekawe czy będzie tak zabugowany jak kalkulator xD