Nie potrzebujesz nowego ekranu? Switch OLED nie powstał po to, by lepiej działać

Maria Wawrzyniak
2021/07/08 10:00
1
0

Jeden z pracowników Nintendo stwierdził, że konsola Switch OLED nie powstała po to, aby lepiej działać – jeśli nie potrzebujecie nowego ekranu, nie kupujcie jej.

Zaledwie dwa dni temu przedstawiciele japońskiej korporacji Nintendo zaprezentowali światu nowy model konsoli Switch. Sprzęt wywołał sporo kontrowersji wśród graczy głównie z powodu braku jakichkolwiek zmian technicznychjedyną nowością będzie większy ekran z technologią OLED.

Co jednak ciekawe, jeden z przedstawicieli firmy, odpowiedzialny za marketing JC Rodrigo przyznaje, że Switch OLED nie powstało po to, aby lepiej działać i jeśli ktoś nie potrzebuje nowego ekranu, powinien pozostać przy starym modelu. Niezależne od tego, czy mówimy tutaj o zwykłym Switchu, czy wersji Lite.Nie potrzebujesz nowego ekranu? Switch OLED nie powstał po to, by lepiej działaćTrzeba przyznać, że jest to dość nietypowa forma marketingu. Ba, być może Nintendo spodziewało się negatywnego odbioru – nie można się dziwić rozgoryczonym graczom, którzy oczekiwali domniemanego Switcha Pro z obsługą rozdzielczości 4K i mocą godną konsol PlayStation 4 Pro czy Xboksa One X. Wystarczy chociażby zajrzeć na forum Reddit, gdzie większość społeczności nie widzi najmniejszego sensu w zakupie nowego modelu. Przypomnijmy, że Nintendo Switch OLED zadebiutuje 8 października.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Kafar
Gramowicz
08/07/2021 14:58

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, od premiery switch jest bardzo słaby. Jasne jak na te tabletowe podzespoły gry wyciskają 7 poty, jednak od premiery widać już zadyszkę. Ogrywam teraz najnowszą cześć Hyrule Warriors.. świetnie się bawię, jednak musiałbym być kretynem by bronić tych spadających klatek. Jasne, nadal z nimi da się grać ale no prawda jest taka że ja osobiście nowej Zeldy na starym sprzęcie sobie do końca nie wyobrażam, chyba że technicznie i pod względem tego co się dzieje w grze nic się nie zmieni. Wtedy to tak.