Nintendo Switch OLED bez zmian w CPU i pamięci RAM – podkreśla Nintendo

Mikołaj Ciesielski
2021/07/07 14:30

Nadchodzący model Switcha nie zaoferuje większej wydajności względem wersji z 2017 roku.

Nintendo Switch OLED bez zmian w CPU i pamięci RAM – podkreśla Nintendo

Wczoraj doczekaliśmy się zapowiedzi nowego modelu Nintendo Switch. Odświeżona wersja konsoli z 2017 roku może pochwalić się m.in. 7-calowym ekranem OLED, a dołączana do zestawu stacja dokująca zostanie wyposażona w port LAN. Od miesięcy w sieci pojawiały się natomiast plotki, że japońska firma ma zamiar przygotować Nintendo Switch Pro, który zaoferuje większą wydajność. Tak się jednak nie stało, a Nintendo postanowiło podkreślić, że zapowiedziana wczoraj konsola nie doczeka się „istotnych zmian” w wewnętrznej specyfikacji.

Nintendo Switch OLED nie posiada nowego procesora czy też większej ilości pamięci RAM względem poprzednich modeli konsoli Nintendo Switch” – informuje japońska firma w komunikacie przesłanym redakcji VGC.

Na koniec przypomnijmy, że Nintendo Switch OLED zadebiutuje na rynku dokładnie 8 października bieżącego roku. Konsolę wyceniono na 349,99 dolarów. Warto też dodać, że na ten sam dzień zaplanowano premierę gry Metroid Dread, którą zapowiedziano podczas ostatniego pokazu Nintendo Direct.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!